Ruszyła sprzedaż biletów na turniej RAW AIR

fot. Lars Tiede / CC BY SA

fot. Lars Tiede / CC BY SA
fot. Lars Tiede / CC BY SA

We wtorek 15 listopada rozpoczęła się sprzedaż biletów na przyszłoroczny turniej RAW AIR. Będzie to pierwsza edycja tego turnieju, który zainspirowany jest Turniejem Czterech Skoczni.

Skoczkowie w ramach turnieju RAW AIR rywalizować będą na skoczniach w Holmenkollen, Lillehammer, Trondheim i Vikersund. Zawodnicy będą wytrzymać trudny 10-dniowych zmagań, w trakcie których nie będzie ani jednego dnia odpoczynku. W ramach turnieju odbędą się 4 konkursy indywidualne i 2 drużynowe. Na wszystkie cztery skocznie można już zakupić od wtorku bilety za pośrednictwem strony internetowej turnieju www.rawair.no.

Turniej rozpocznie się 10 marca na Holmenkollen, a zakończy 19 marca na mamuciej skoczni w Vikersund. – Jesteśmy dumni, że turniej kończy się u nas – powiedział prezydent i członek komitetu organizacyjnego PŚ w Vikersund Stig Hamstad – Wierzymy, że to wyniesie skoki na nowy poziom. – dodał Hamstad, który ma nadzieję, że już w pierwszym roku istnienia norweski turniej odniesie sukces. Trzech najlepszych zawodników całego turnieju otrzyma w sumie 100 000 euro.

Program turnieju RAW AIR:

Holmenkollen
10 marca – otwarcie i kwalifikacje

11 marca – konkurs drużynowy
12 marca – konkurs indywidualny

Lillehammer
13 marca – kwalifikacje
14 marca – konkurs indywidualny

Trondheim
15 marca – kwalifikacje
16 marca – konkurs indywidualny

Vikersund
17 marca – kwalifikacje (loty)
18 marca – konkurs drużynowy (loty)
19 marca – zakończenie turnieju, konkurs indywidualny (loty)


Źródło: skiforbundet.no

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.