Ruszyła sprzedaż biletów na PŚ w Zakopanem. Ceny w górę…

Organizatorów zawodów Pucharu Świata w naszym kraju najwyraźniej wykorzystują chwilę ogromnej popularności skoków narciarskich. Ruszyła sprzedaż biletów na przyszłoroczne zawody w Zakopanem. Będzie drożej niż co roku.

Tatrzański Związek Narciarski ruszył ze sprzedażą biletów na przyszłoroczny Puchar Świata w Zakopanem. Nie obyło się bez problemów. Pierwotnie wejściówki miały być dostępne kilka dni temu, ale z powodów technicznych termin został przesunięty. Niestety, podobnie jak w Wiśle, także i tutaj bilety podrożały. Chociaż i tak wciąż taniej niż na Śląsku Za najtańsze sektory zapłacimy 70 złotych, to o 10 więcej niż rok temu. O tyle samo podniesiono opłatę za wejściówki na sektory górne (A i B). Za trybunę T zapłacimy 250 zł a premium kosztuje 500 zł.

Podwyżka nie dotknęła teoretycznie kwalifikacji. Organizatorzy zrezygnowali jednak z biletów ulgowych. Cena wejścia na piątkowe rozgrywki wynosi zatem 30 zł. W przypadku Zakopanego podwyżki mogą być zrozumiałe. Przyszłoroczny Puchar Świata rozgrywany będzie bowiem na zupełnie odnowionej, powiększonej skoczni. Więcej o remoncie TUTAJ.

Bilety dostępne pod TYM linkiem.

Źródło: skoki2018.eu

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.