Rusza sprzedaż biletów na LGP i PŚ w Wiśle. Będzie taniej

fot. P. Ślezińska

INFORMACJE NA TEMAT BILETÓW NA LGP W WIŚLE 2020 – TUTAJ

Znamy ceny oraz datę rozpoczęcia sprzedaży na zawody Letniego Grand Prix oraz Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle Malince. Organizator poinformował, że wejściówki będą możliwe do kupienia już w najbliższy poniedziałek, a kibice zapłacą dużo mniej niż w minionym sezonie.

fot. P. Ślezińska

Tak jak niedawno informował nas były wiceprezes Polskiego Związku Narciarskiego – Andrzej Wąsowicz, Wisła przygotowuje się już na zawody Letniego Grand Prix oraz Pucharu Świata w skokach narciarskich. – Bilety powinny być dostępne w połowie kwietnia, a sama skocznia w tym roku nie wymaga żadnych usprawnień ani poprawek – mówił działacz.

Wejściówki na zawody Letniego Grand Prix plasują się cenowo od 40 do 100 zł. W piątek, gdy odbędą się treningi i kwalifikacje wejście na sektor A8 kosztować będzie 20, a na pozostałe sektory 30 złotych. Na sobotni konkurs drużynowy i niedzielny konkurs indywidualny widzowie wejdą za 40 złotych na sektory A7 i A8, a na pozostałe kupią bilet w cenie 100 złotych.

Ceny biletów na zawody Pucharu Świata będą nawet blisko 20% tańsze od tych oferowanych w zeszłym sezonie. Najtańsze wejściówki można zakupić w cenie 60 złotych. Wejście na sektor A1, A2, A3, A4 kosztuje 180 (220 zł – 2018 rok), sektor A7 120 (140 zł – 2018 rok), a sektor A8 60 złotych.

Bilety na obie imprezy będą w sprzedaży od poniedziałku, 15 kwietnia. Odbędzie się przez portal KupBilet.pl, a każdy jego użytkownik będzie mógł nabyć maksymalnie 6 biletów na każdy dzień zawodów. Konkursy Letniego Grand Prix w Wiśle otworzą cykl i odbędą się w dniach 19-21 lipca. Natomiast wiślańska inauguracja Pucharu Świata będzie miała miejsce w dniach 22-24 listopada.

Źródło: wisla-malinka.com/ informacja własna

1 thought on “Rusza sprzedaż biletów na LGP i PŚ w Wiśle. Będzie taniej

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.