Puchar Beskidów otwiera się na kibiców

Planowane na połowę sierpnia zawody Letniego Pucharu Kontynentalnego w Polsce już teraz cieszą się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Może się ono jednak znacznie zwiększyć. Organizatorzy zdecydowali się nie uruchamiać sprzedaży biletów na te wydarzenia. Konkursy będzie mógł za darmo obejrzeć absolutnie każdy fan skoków.

Po kontrowersjach związanych z cenami biletów na inaugurację Pucharu Świata, wiadomość o braku płatnych wejściówek na kolejne z letnich konkursów organizowanych na naszych skoczniach na pewno ucieszy kibiców. Decyzja ta podyktowana jest chęcią zwiększenia zainteresowania konkursami wśród kibiców. – Chcemy promować zarówno skoki narciarskie w Polsce, jak i Puchar Beskidów, dlatego zdecydowaliśmy, że wstęp na zawody będzie bezpłatny – powiedział Andrzej Wąsowicz, przewodniczący komitetu organizacyjnego.

Zawody w Szczyrku i Wiśle poza wchodzeniem w skład Letniego Pucharu Kontynentalnego, wejdą w skład jeszcze jednego cyklu – Pucharu Beskidów. Jego finał będzie miał miejsce w czeskim Frenstacie dzień po zawodach w Wiśle. Cykl ten powraca po 28 latach przerwy. Zawody te cieszyły się kiedyś wielkim uznaniem zawodników i publiczności. Jakie opinie zbiorą teraz? Dowiemy się tego już 18 sierpnia w Szczyrku.

Zuzanna Wydera

Źródło: pzn.pl

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.