Polscy kombinatorzy norwescy mają nowego sponsora

Polski Związek Narciarski zawarł umowę na rok z firmą “Kurka Wolna” na sponsorowanie kombinatorów norweskich. Oznacza to, że trójka naszych najlepszych kombinatorów: Adam Cieślar, Paweł Słowiok i Szczepan Kupczak w sezonie 2018/2019 mogą liczyć na dodatkowe wsparcie finansowe. 

Polski Związek Narciarski podpisał umowę z firmą “Kurka Wolna”, która wesprze polskich kombinatorów norweskich. W sumie objętych wsparciem zostało troje zawodników kadry, która będzie uczestniczyć w tegorocznym Pucharze Świata. Cieślar, Słowiok i Kupczak byli obecni podczas podpisywania umowy. Jak zaznaczył ten ostatni, mogą spokojnie się skupić na sporcie, a nie martwić o aspekty finansowe. – Dzięki wsparciu Kurki Wolnej mogę się w pełni skupić na treningach i przygotowaniach do sezonu, a dodatkowo mam okazję promować rodzimą markę, nie tylko na arenie krajowej, ale i też międzynarodowej – komentuje Szczepan Kupczak. – Jestem wdzięczny firmie Kurka Wolna zarówno za okazanie wsparcia, jak i zaufanie jakim mnie obdarzyła. Dzięki naszej współpracy mogę w 100% poświęcić się treningom i w dalszym ciągu mogę się rozwijać – dodaje Adam Cieślar.


Również pozostali zawodnicy doceniają współpracę z “Kurką Wolną” i zaznaczają jak ważne jest wsparcie dla polskiego zawodnika. – Również chciałbym podziękować za współpracę. Wyciągnęli do nas pomocną dłoń, bo dzięki wsparciu finansowemu możemy nadal kontynuować karierę, skupić się tylko na treningach i dążyć do osiągnięcia swojego sportowego maksimum. Chcemy godnie reprezentować polską firmę i naszego sponsora, a w sezonie zimowym chcemy odwdzięczyć się jak najlepszymi wynikami – wyjaśnia Paweł Słowiok. – Wiemy jak ważne w sporcie jest dobre odżywianie, a w naszej diecie znajduje się sporo jajek, więc te z wolnego wybiegu to idealny wybór, bo smakują najlepiej – zaznacza Słowiok.

Źródło: Anna Karczewska/PZN

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.