Po długim oczekiwaniu Polski Związek Narciarski ogłosił składy wszystkich kadr w skokach narciarskich na nadchodzący sezon 2017/2018. Nie obyło się bez kilu niespodzianek.
?php>?php>
Maciej Kot?php>
Piotr Żyła?php>
Dawid Kubacki?php>
Stefan Hula?php>
Jakub Wolny?php>
Krzysztof Miętus?php>
?php>
Kadra szkoleniowa:?php>
Stefan Horngacher - trener główny A, B, C?php>
Grzegorz Sobczyk - asystent trenera głównego?php>
Zbigniew Klimowski - asystent trenera głównego, koordynator A i B?php>
Michal Doleżal - trener techniczny, koordynacja sprzętowa A, B, C?php>
Łukasz Gębala - fizjoterapeuta?php>
Kacper Skrobot - serwisant?php>
Maciej Kreczmer - serwisant?php>
?php>
Osoby współpracujące:?php>
dr Harald Pernitsch (Austria) - konsultant - Skoki A?php>
dr Aleksander Winiarski - lekarz - Skoki A, B, C?php>
Piotr Krężałek - biomechanik - Skoki A, B, C?php>
Adam Małysz - Dyrektor - Skoki A, B, C, K, KN, konsultant Zarządu PZN?php>
?php>
Kadra Narodowa B: ?php>
Jan Ziobro?php>
Klemens Murańka?php>
Aleksander Zniszczoł?php>
Krzysztof Biegun?php>
Bartłomiej Kłusek?php>
Andrzej Stękała?php>
Łukasz Bukowski?php>
Stanisław Biela?php>
Przemysław Kantyka?php>
?php>
Kadra szkoleniowa:?php>
Radek Żidek - trener główny?php>
Robert Mateja - asystent trenera głównego?php>
Marcin Bachleda - asystent trenera głównego?php>
Michał Górny - fizjoterapeuta?php>
vacat - serwisant?php>
?php>
Kadra Narodowa Młodzieżowa C:?php>
Paweł Wąsek?php>
Bartosz Czyż?php>
Tomasz Pilch?php>
Kacper Juroszek?php>
Karol Niemczyk?php>
Damian Skupień?php>
Do dnia 31.08.2017 możliwe jest dołączenie do grupy 1-2 zawodników.?php>
?php>
Kadra szkoleniowa:?php>
Maciej Maciusiak - trener główny?php>
Wojciech Topór - asystent trenera głównego?php>
Piotr Fijas - asystent trenera głównego?php>
Daniel Kwiatkowski - fizjoterapeuta?php>
Kamil Skrobot - serwisant?php>
?php>
Osoby współpracujące:?php>
Michał Wilk - tr. motoryki?php>
Magdalena Wieczorek - dietetyk - Skoki C + Biegi Mł. + Skoki Kobiet?php>
?php>
Kadra Narodowa Młodzieżowa kobiet:
Grupa beskidzka?php>
Kinga Rajda?php>
Anna Twardosz?php>
?php>
Kadra szkoleniowa:?php>
Sławomir Hankus - trener główny?php>
Wojciech Tajner - trener współpracujący (Ś-BZN)?php>
?php>
Grupa tatrzańska?php>
Magdalena Pałasz?php>
Kamila Karpiel?php>
Joanna Kil?php>
?php>
Kadra szkoleniowa:?php>
Krystian Długopolski - trener współpracujący (TZN)?php>
?php>
Szkolenie kobiet w skokach narciarskich będzie realizowane w oparciu o Tatrzański Związek Narciarski w Zakopanem i Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku. W założeniach jest organizacja wspólnych zgrupowań dla całości grupy i typowanie najlepszych zawodniczek do startów w Pucharach Kontynentalnych i Pucharach Świata.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz