Zamknij

Za nami Puchar Wójta Gminy Wilkowice

15:26, 16.08.2016 Mateusz Król Aktualizacja: 21:41, 02.09.2016
Skomentuj

W ostatnią niedzielę na kompleksie skoczni w Bystrej koło Bielska-Białej odbyły się zawody o Puchar Wójta Gminy Wilkowice. W rywalizacji wzięli udział skoczkowie i skoczkinie z Polski i Czech, mierzyli się oni w kategoriach chłopcy rocznik 2005 i 2006, chłopcy rocznik 2007 i młodsi oraz dziewczyny. Triumfowali Kacper Jarząbek, Tymoteusz Cienciała i Paulina Cieślar.

Wśród skoczków urodzonych w latach 2005-2006 na skoczni HS-31 triumfował Kacper Jarząbek z TS Wisła Zakopane. Zaraz za nim uplasował się Wiktor Szozda, a trzeci był Tymoteusz Amilkiewicz. Młodsi juniorzy zmagali się na skoczni HS-19, gdzie triumfował Tymoteusz Cienciała. Drugie miejsce należało do Grzegorza Rafacza, a trzecie do Mateusza Maciusiaka. Zawody dziewczyn rozegrano na skoczni HS-31, zwyciężyła Paulina Cieślar, która nad drugą Natalią Kobielą miała aż 18,7 pkt przewagi. Na trzeciej pozycji uplasowała się Nikola Pietraszko.

Specjalny prezent został przygotowany dla Szymoa Olka, który w 2014 roku uległ wypadkowi i nadal poddaje się kosztownej rehabilitacji. Dostał on symboliczną nartę z podpisami Kadry A w skokach narciarskich, a przez cały przebieg zawodów były zbierane pieniądze na dalszą jego rehabilitację.

Pełne wyniki

Źródło: Alicja Kosman / PZN

(Mateusz Król)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%