Zamknij

Operacja Klemensa Murańki przełożona na później

18:31, 08.06.2016 Anna Felska Aktualizacja: 21:18, 10.06.2016
Skomentuj

klemens-muranka-1024x681 (Copy)

Jeszcze niedawno informowaliśmy o kolejnych kłopotach Klemensa Murańki ze wzrokiem. Okazało się, że potrzebna będzie operacja przeszczepu rogówki ale jak zapewnia sam zawodnik, na razie operacja została przełożona na późniejszy termin. 

Klemens Murańka od lat zmaga się z poważną wadą wzroku. Przeszedł kilka zabiegów a teraz nosi specjalne soczewki dzięki, którym może bez problemów trenować. Jednak na początku maja okazało się, że ponownie pojawiły się problemy i będzie konieczny przeszczep rogówki. W ostatniej rozmowie z portalem Sportowe Fakty Klemens zapewnił, że na razie operacja nie dojdzie do skutku i zostanie przełożona na później.

- Na razie operacja została odłożona na później. Na ten moment nie muszę jej przechodzić, ponieważ kłopoty z oczami nie przeszkadzają mi w treningu - uspakaja.

Do tej pory Klemens bez przeszkód trenował razem z kadrą, która jest już po pierwszych zgrupowaniach, które odbyły się w Szczyrku, Hinzenbach oraz Hinterzarten. Kolejne zgrupowanie kadry A ma rozpocząć się 20 czerwca w austriackim Ramsau.

źródło: sportowefakty.wp.pl

(Anna Felska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%