PK w Titisee-Neustadt: Seria próbna dla Forfanga

johann-andre-forfang

Za nami seria próbna przed konkursem Pucharu Kontynentalnego. Na niemieckiej skoczni w Titisee-Neustadt najdalej poszybował reprezentant Norwegii Johann Andre Forfang. 

Forfang wylądował na 142,5 m, co dało mu pewne zwycięstwo w serii próbnej. Drugie miejsce zajął Andreas Wank, który w swoim skoku uzyskał 140 m. Trzeci wynik zanotował kolejny Norweg Sigurd Nymoen Soeberg (140 m). Tuż za czołową trójką uplasował się podopieczny Łukasza Kruczka Włoch Davide Bresadola (138 m).

Wśród reprezentantów Polski najlepiej spisał się Jakub Wolny, który po skoku na 136 m zajął 11. miejsce. W drugiej dziesiątce uplasowało się jeszcze dwóch Polaków: Aleksander Zniszczoł (127,5 m) oraz Klemens Murańka (127 m), którzy zajęli odpowiednio 15 i 18. lokatę. Dalej, bo na 40 i 45. miejscu znaleźli się Bartłomiej Kłusek (124,5 m) oraz Krzysztof Biegun (122 m).

Pełne wyniki

Już za chwilę o godz. 13:30 rozpocznie się pierwsza seria konkursowa pierwszego konkursu Pucharu Kontynentalnego w Titisee-Neustadt. Liczymy na dobre skoki naszych reprezentantów.

źródło: informacja własna 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.