Pjongczang 2018: Bogata oferta transmisji w TVP

fot. Anna Felska

fot. Anna Felska

Telewizja Polska po raz kolejny na swoich antenach pokaże najważniejszą imprezę czterolecia w sportach zimowych. Na kibiców śledzących rywalizację w Pjongczang czekać będzie wiele atrakcji. 

TVP igrzyska olimpijskie pokazuje już od 1960, nie inaczej będzie również przy okazji igrzysk w Pjongczang. Do Korei Południowej TVP zabierze aż 35-osobową ekipę. Transmisje z olimpijskich aren będą dostępne na otwartych kanałach, głównie na kanałach TVP1 i TVP2. Oprócz transmisji z zawodów będzie również relacja z ceremonii otwarcia i zamknięcia igrzysk. Nowością będą popołudniowe programy podsumowujące. Na fanów skoków narciarskich czekają transmisje nie tylko z konkursów, ale także kwalifikacji, serii próbnych i treningowych. Komentatorami będzie duet znany już kibicom z Turnieju Czterech Skoczni – Włodzimierz Szaranowicz oraz Przemysław Babiarz, którzy skomentują także ceremonie otwarcia i zamknięcia. Ekspertem będzie oczywiście Adam Małysz, czterokrotny medalista olimpijski, a obecnie dyrektor PZN ds. skoków i kombinacji norweskiej. Dodatkowo komentatorem meczów hokejowych będzie były znakomity sportowiec Mariusz Czerkawski.

Dla tych, którzy nie będą mogli oglądać igrzysk przed telewizorem, transmisje będą również w internecie na stronie sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej TVP Sport.

źródło: sport.onet.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.