Piotr Żyła obronił pracę licencjacką

Polscy sportowcy ostatnimi czasy stawiają na kształcenie. Niedawno pracę licencjacką obronił Robert Lewandowski, a dziś zrobił to Polski skoczek narciarski Piotr Żyła.

Jak donosi portal sportowefakty.wp.pl w dniu dzisiejszym w wydziale Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie w Bielsku-Białej Piotr Żyła obronił pracę licencjacką. Tematem jego pracy była “Pewność siebie sportowców na przykładzie reprezentacji Polski kadry A w skokach narciarskich”. W swojej pracy Piotr pisał nie tylko o sobie, ale również o swoich kolegach z reprezentacji:Kamilu Stochu, Dawidzie Kubackim czy też Macieju Kocie.

Piotr Żyła rozpoczął studia dziewięć lat temu w rodzinnej Wiśle, jednak gdy kilka lat później uczelnia przeniosła się do Bielska Białej to polski skoczek nie zrezygnował z dalszego kształcenia, które doprowadziło go do dnia dzisiejszego. Polak jednak nie zamierza kończyć na licencjacie, złożył już wniosek o pracę magisterską – Piotrek jest zadowolony i od razu zapytał, czy może złożyć wniosek na magisterkę. Mogę powiedzieć, że złożył takie podanie, ma on trafić do grupy z Robertem Lewandowskim – powiedział kanclerz uczelni i promotor Marek Rybiński.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.