MŚ w Seefeld: Stoch i Kubacki w konkursie drużyn mieszanych

0

Trener Stefan Horngacher po dzisiejszym konkursie indywidualnym w Seefeld zdradził nazwiska dwóch skoczków, którzy staną jutro do rywalizacji wraz z kobietami w konkursie drużyn mieszanych. Do Kingi Rajdy i Kamili Karpiel dołączą nasi medaliści ze skoczni normalnej. 

Mistrz Świata ze skoczni normalnej – Dawid Kubacki i wicemistrz świata – Kamil Stoch, powalczą jutro o medal w konkursie drużyn mieszanych na mistrzostwach świata w Seefeld. Towarzyszyć im będą nasze dwie młode skoczkinie narciarskie: Kinga Rajda i Kamila Karpiel, które przedwczorajszym konkursie zadebiutowały na imprezie tej rangi. Dodatkowo, Kamila Karpiel w środowym konkursie zajęła bardzo dobre 23 miejsce. Niestety, sztuka awansu do drugiej serii nie udała się Kindze Rajdzie, co nie zmienia faktu, że sklasyfikowana została na dobrej 34 pozycji.

Najwięcej punktów w konkursie drużyn mieszanych dadzą nam skoki Kubackiego i Stocha. Zadaniem Rajdy i Karpiel będzie oddanie dwóch dobrych i równych skoków. Finałowa ósemka według tego planu jest jak najbardziej realna.

Źródło: Informacja własna

Mistrzostwa Świata w Seefeld: Program, wyniki, listy startowe
Program zawodów wg dyscyplin: biegi narciarskie | kombinacja norweska | skoki narciarskie
Składy ekip: biegi narciarskie | kombinacja norweska | skoki narciarskie
Wywiad z Apoloniuszem Tajnerem przed mistrzostwami świata
Wszystkie nasze teksty, relacje, wywiady, wyniki i wypowiedzi znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.