LPK: Pius Paschke najlepszy na treningach

pius-paschke

Nie było dziś mocnych na Piusa Paschke, Niemiec triumfował w obu treningach. Reprezentanci Polski odpuścili pierwszy trening, w drugim najlepszym z nich był Aleksander Zniszczoł zajmujący drugie miejsce.

W pierwszej serii treningowej najlepszy okazał się Pius Paschke, który w swoim skoku uzyskał odległość 99,5 metra. Tuż za nim uplasował się Miran Zupancic ( 101,5 m). Trzecie miejsce na treningu należało do Austriaka Maximiliana Steinera ( 98,5 m). Poza czołową trójką znalazł się Julian Hahn, który uzyskał najdłuższą odległość pierwszej serii treningowej – 103, 5 metra. Podczas pierwszego treningu na starcie nie pojawili się reprezentanci Polski.

W drugim treningu również pierwsza lokata przypadła Niemcowi, tym razem przekroczył on setny metr o pół metra. Tuż za nim uplasował się reprezentant Polski – Aleksander Zniszczoł lądując na setnym metrze. Na trzecim miejscu uplasował się Sebastian Colloredo ( 101 m). Miejsce czwarte zajął Słoweniec – Andraz Pograjc  ( 99,5 m). W najlepszej “10” sklasyfikowany został jeszcze jeden Biało-Czerwony – Krzysztof Miętus. Polak uzyskał w swoim skoku 98,5 metra co dało mu miejsce 8.

Miejsca pozostałych reprezentantów Polski:

  • 14. – Bartłomiej Kłusek – 94,5 m
  • 16. – Bartosz Czyż – 95,5 m
  • 18. – Dawid Jarząbek – 96,5 m
  • 30. – Przemysław Kantyka – 89,5 m

Pełne wyniki treningów

Pierwsza seria konkursowa rozpocznie się o godzinie 14:30.

Źródło: informacja własna

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.