LGP w Wiśle : Bilety już dostępne!

 Na stronach kupbilet.pl oraz w sklepie Wiślaczek można już nabywać bilety na weekend Letniej Grand Prix w Wiśle. Ceny nie różnią się zbytnio od poprzednich lat, kibice powinni przybyć do beskidzkiego miasta licznymi grupami licząc na świetną rywalizację i dobrą postawę polskich zawodników.

 Notatniki w dłoń! Czas planować wyjazd na lipcowe zawody po raz kolejny organizowane w ramach letniego cyklu skoków z ramiona FIS-u. Dostępnych na każdy dzień jest 4700 wejściówek – 4000 stojących oraz 700 siedzących. Te na konkursy będzie można kupować w cenie od 30 do 70 złotych, a na kwalifikacje 20 lub 10. Przygotowano także ciekawą ofertę karnetów nie obejmujących jedynie kwalifikacji – 50 do 120 złotych. Wszystkie ceny zależą od tego na jakie miejsca chcemy zakupić wejściówki.

 Na obiekcie w Wiśle-Malince odbędą się zawody inaugurujące tegoroczny cykl LGP. Najlepsi skoczkowie odwiedzą skocznię im. Adama Małysza w dniach 14-15 lipca by rywalizować w konkursie indywidualnym oraz drużynowym. Będzie to już 8 ich letnia wizyta w tym mieście. Liczymy na wielkie wsparcie i obecność wielu polskich kibiców w Wiśle oraz potwierdzenie przez naszych skoczków, że na kolejny sezon będą przygotowani być może jeszcze lepiej niż na obecny.

 

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.