[KONKURS] Wygraj bilety na PŚ w Wiśle 2019

Bilety na Puchar Świata w Wiśle 2019 już właściwie wyprzedane. Dlatego ruszamy z konkursem, w którym do wygrania są bilety na tegoroczną inaugurację Pucharu Świata w skokach narciarskich. Gotowi?
Jeśli chcecie zgarnąć wejściówki na święto skoków w Wiśle, odpowiedzcie na poniższe pytanie, koniecznie polubcie nas na FB i udostępnijcie ten post konkursowy! Pamiętajcie, aby ustawić podany dalej post jako PUBLICZNY. W przeciwnym razie nie zobaczymy, czy dobrze wykonaliście polecenie. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs@sportsinwinter.pl. W temacie koniecznie wpiszcie hasło KONKURS. W przeciwnym razie nie otrzymamy Waszych zgłoszeń.

Osoby, których odpowiedzi najbardziej przypadną nam do gustu, wygrają bilety na PŚ w Wiśle. Na Wasze odpowiedzi czekamy do godziny 20:00, 8. listopada 2018 roku. Zwycięzców powiadomimy drogą elektroniczną najpóźniej do godziny 22:00 tego samego dnia. Wtedy poprosimy o dane do wysyłki. Najlepsze odpowiedzi pojawią się też na naszych social mediach. A do rozdania mamy 4 komplety biletów na dni konkursowe.

Pytanie konkursowe: Której nacji (poza Polską) kibicujesz w skokach najbardziej? Uzasadnij swoją odpowiedź!

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.