Kombinacja. Tylko dwóch reprezentantów Polski wystąpi w Ruce

Jak poinformował portal Skaczemy.pl, tylko dwóch polskich kombinatorów norweskich zobaczymy podczas inauguracyjnych zawodów Pucharu Świata w Ruce.

– Tomasz Pochwała trener reprezentacji Polski w kombinacji norweskiej podał skład na inaugurację Pucharu Świata 2019/2020 w fińskiej Ruce oraz kolejnych zawodach w norweskim Lillehammer. Polskę reprezentować będą Adam Cieślar oraz Szczepan Kupczak – czytamy na profilu twitterowym Skaczemy.pl. W kadrze A znajduje się czterech zawodników. Czterech kombinatorów możemy także wystawiać w zawodach Pucharu Świata. To oznacza, że na start nie wykorzystamy limitu.

Nasi kombinatorzy za sobą mają zgrupowanie w Livigno. – Było dużo biegania i fajnych zabaw na nartach. Warunki śniegowe rewelacyjne, żal więc byłoby tego nie wykorzystać. Na koniec obozu zdrowie zaczęło się łamać, ale nasza szybka reakcja pozwoliła mi się obronić przed całkowitą klapą – napisał na Facebooku Szczepan Kupczak. – Teraz jeden dzień w domu i regeneracja. Od poniedziałku ostatni szlif na skoczni w Zakopanem. A dalej? Wisienka na torcie moich tegorocznych przygotowań! Zaczynamy walkę o Puchar Świata – dodał zawodnik. A nowy sezon kombinatorów ruszy 30 listopada.

Źródło: Skaczemy.pl/Facebook

Mateusz Król
Obserwuj

1 thought on “Kombinacja. Tylko dwóch reprezentantów Polski wystąpi w Ruce

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.