Co z karierą Lindsey Vonn? Alpejka wydała ważne oświadczenie

fot. lugaresdenieve.com/

fot. lugaresdenieve.com/

Fani narciarstwa alpejskiego na jej powrót czekali kilkanaście tygodni. Lindsey Vonn wróciła do startów w Pucharze Świata podczas zmagań w Cortinie d’Ampezo. Nabawiła się tam niestety kolejnej kontuzji.


Wiadomo już, co było przyczyną potwornego bólu, jaki doskwierał Lindsey Vonn podczas zawodów Pucharu Świata w supergigancie (zajęła w nim odległe miejsce). Amerykanka podczas pierwszego treningu zjazdu doznała urazu w nerw strzałkowy. – To było prawdopodobnie podczas ostatniego skoku – napisała na swoim instagramowym profilu Vonn. Pierwotnie 34-latka twierdziła, że to może oznaczać koniec jej przygody z nartami. Dzisiaj na szczęście uspokoiła swoich fanów. – Na razie nie znaleźliśmy lekarstwa, więc nie wezmę udziału w jutrzejszym treningu zjazdu w Garmisch. Ponieważ jest to “nowa” kontuzja, wciąż mam nadzieję, że będę mogła ją wyleczyć. Być może nie zakończę kariery tak, jakbym chciała, ale jeśli będę miała szansę, to spróbuję ją złapać – dodała.

Amerykanka nie wystąpi podczas zmagań w Garmisch-Partenkirchen. Nie wiadomo też, kiedy mogłaby wrócić. – Dziękuję Wam za wsparcie, jakie mi okazujecie w tych trudnych chwilach – pisała do swoich kibiców Vonn.Źródło: Instagram / PAP

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.