Były trener Zbigniewa Bródki pomoże polskim biegaczkom narciarskim

fot. Patrycja Korczewska

fot. Patrycja Korczewska

Były trener mistrza olimpijskiego Zbigniewa Bródki dołączył do sztabu Justyny Kowalczyk i Aleksandra Wierietielnego. Wiesław Kmiecik skupi się na ulepszeniu stylu dowolnego Polek. Dodatkowo w sztabie znalazło się dwóch nowych serwismenów.

Od nowego okresu przygotowawczego do sezonu zimowego sztab polskich biegaczek narciarskich na czele z Aleksandrem Wierietielnym oraz Justyną Kowalczyk zostanie wzmocniony o osobę znaną w świecie łyżwiarstwa szybkiego. Mowa tu o Wiesławie Kmieciku – byłym trenerze złotego medalisty olimpijskiego Zbigniewa Bródki. Kmiecik będzie trenował reprezentantki biało-czerwonych w celu uskutecznienia ich stylu dowolnego oraz wzmocnienia nóg. Kowalczyk jest pewna tego, że obozy przygotowawcze z 62-letnim trenerem będą stanowiły duże wyzwanie dla Polek, jednak w sezonie praca przyniesie pozytywne efekty.

Do sztabu dołączyli również dwoje serwismenów. Justyna na swoim profilu na Twityerze wyraziła duże zadowolenie, zwłaszcza, że specjaliści od smarów są Estończykami. Dwukrotna mistrzyni olimpijska sprawdzała również stroje sportowe na nowy sezon, uszyte przez polską markę 4F.

źródło: Twitter

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.