Adam Małysz na stanowisku w PZN?

adam-malysz-111

Jak donosi portal onet.pl Adam Małysz już niedługo ma zostać mianowany dyrektorem sportowym w Polskim Związku Narciarstwa. 

Już w marcu mówiło się o tym, że Małysz ma zająć stanowisko w strukturach związku, jednakże nie doszło wtedy do porozumienia między stronami. Bardzo entuzjastycznie podchodził do sprawy wiceprezes PZN, Andrzej Wąsowicz, który uważa, iż Małysz jest wielkim autorytetem i bardzo ważnym człowiekiem dla polskiego narciarstwa. – Ziściło się moje największe marzenie – komentował. Niestety sam zainteresowany o niczym wtedy nie wiedział, jednakże tym razem ma być inaczej, o czym świadczy filmik jaki Polski Związek opublikował na swojej stronie (klik).

Szczegóły na temat nowej roli czterokrotnego mistrza świata mają zostać podane do informacji publicznej, podczas specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej w Wiśle. W spotkaniu z mediami prócz Adama Małysza, udział wezmą: prezes Apoloniusz Tajner, trener Stefan Horngacher oraz zawodnicy kadry A w skokach narciarskich. Wszystkie informacje znajdziecie na naszej stronie.

źródło: onet.pl

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.