Małysz ekspertem w TVP

adam-malysz-1

Po blisko 5 latach współpracy ze stacją Eurosport, Adama Małysza czeka zmiana. Od nowego sezonu zostanie ekspertem TVP. Póki co nie wiadomo, czy zobaczymy go także w roli komentatora, czy poprzestanie na roli gościa w studiu.

Małysz pierwszy raz pojawił się na antenie Eurosportu w roli dziennikarza w listopadzie 2011 roku. Od sezonu 2012/13 jego występy miały już charakter ciągły. Orzeł z Wisły komentował zawody samodzielnie lub w duecie, można było też obejrzeć materiały video z jego udziałem. Już w trakcie pracy w Eurosporcie można go było jednak zobaczyć na antenie TVP. Jeden z najlepszych skoczków w historii był gościem w studiu podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi.

Transfer Małysza do TVP oznacza, że dołączy do grona stałych ekspertów tej stacji: Apoloniusza Tajnera – prezesa Polskiego Związku Narciarskiego i Rafała Kota – byłego fizjoterapeuty kadry narodowej skoczków. Możemy być pewni, że fachowe spojrzenie dyrektora koordynatora PZN wzbogaci transmisję i uczyni ją jeszcze ciekawszą. TVP pokaże wszystkie konkursy w tym sezonie, a także lutowe Mistrzostwa Świata w Lahti.

Źródło: sport.tvp.pl

Obserwuj

Mateusz Król

Redaktor naczelny at Sportsiniwnter.pl
Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.