Wszystkim fanom sportów zimowych prezentujemy program Zimowych Igrzysk Olimpijskich - Pjongczang 2018. Sprawdźcie kiedy walka o medale. Program dzień po dniu poniżej.?php>
?php>
8 lutego (czwartek)?php>
?php>
- 01:05 - Curling - turniej par mieszanych
?php>
- 13:30 - Skoki narciarskie - kwalifikacje do konkursu indywidualnego na skoczni normalnej
?php>
?php>
?php>
?php>
9 lutego (piątek)?php>
?php>
- 00:35 - Curling - turniej par mieszanych
?php>
- 02:00 - Narciarstwo dowolne - jazda po muldach, kwalifikacje kobiet
?php>
- 02:00 - Łyżwiarstwo figurowe - zawody drużynowe, program krótki par
?php>
- 02:00 - Łyżwiarstwo figurowe - zawody drużynowe, program krótki solistów
?php>
- 03:45 - Narciarstwo dowolne - jazda po muldach, kwalifikacje mężczyzn
?php>
- 12:00 - Ceremonia otwarcia
?php>
?php>
?php>
?php>
10 lutego (sobota)?php>
?php>
- 01:05 - Curling - turniej par mieszanych
?php>
- 02:00 - Snowborad mężczyzn
?php>
- 08:15 - Biegi narciarskie - bieg łączony na 15 kilometrów kobiet
?php>
- 10:00 - Łyżwiarstwo szybkie - 3000 metrów kobiet
?php>
- 11:00 - Short Track - 500 metrów kobiet
?php>
- 11:10 - Saneczkarstwo - jedynki mężczyzn
?php>
- 12:15 - Biathlon - Sprint kobiet
?php>
- 13:10 - Hokej na lodzie - turniej kobiet
?php>
- 13:35 - Skoki narciarskie - konkurs indywidualny na skoczni normalnej
?php>
?php>
11 lutego (niedziela)?php>
?php>
- 01:05 - Curling - turniej par mieszanych
?php>
- 02:00 - Snowboard mężczyzn
?php>
- 02:00 - Łyżwiarstwo figurowe - zawody drużynowe
?php>
03:00 - Narciarstwo alpejskie - zjazd mężczyzn ?php>
- 05:30 - Snowboard kobiet
?php>
- 07:15 - Biegi narciarskie - bieg łączony na 30 kilometrów mężczyzn
?php>
- 08:00 - Łyżwiarstwo szybkie - 5000 kilometrów mężczyzn
?php>
- 08:40 - Hokej na lodzie - turniej kobiet
?php>
- 10:50 - Saneczkarstwo - jedynki mężczyzn
?php>
- 11:30 - Narciarstwo dowolne kobiet
?php>
- 12:15 - Biathlon - sprint mężczyzn
?php>
- 13:10 - Hokej na lodzie kobiet
?php>
?php>
12 lutego (poniedziałek)?php>
?php>
- 01:00 - Curling
?php>
- 02:00 - Snowboard kobiet
?php>
- 02:00 - Łyżwiarstwo figurowe - zawody drużynowe
?php>
02:15 - Narciarstwo alpejskie kobiet - slalom gigant (1. przejazd) ?php>
- 05:30 - Snowboard kobiet
?php>
05:45 - Narciarstwo alpejskie kobiet - slalom gigant (2. przejazd) ?php>
- 08:40 - Hokej na lodzie - turniej kobiet
?php>
- 11:10 - Biathlon - bieg pościgowy kobiet
?php>
- 11:30 - Narciarstwo dowolne mężczyzn
?php>
- 11:50 - Saneczkarstwo - jedynki kobiet
?php>
- 12:00 - Łyżwiarstwo szybkie - 1500 metrów mężczyzn
?php>
- 13:30 - Łyżwiarstwo szybkie - 1500 metrów kobiet
?php>
- 13:50 - Skoki narciarskie kobiet
?php>
?php>
13 lutego (wtorek)?php>
?php>
- 01:05 - Curling
?php>
- 02:00 - Snowboard kobiet
?php>
- 03:30 - Narciarstwo alpejskie mężczyzn - kombinacja (zjazd)
?php>
- 05:00 - Snowboard mężczyzn
?php>
- 07:00 - Narciarstwo aplejskie mężczyzn - kombinacja (slalom)
?php>
- 08:40 - Hokej na lodzie - turniej kobiet
?php>
- 09:30 - Biegi narciarskie - eliminacje do sprintu kobiet
?php>
- 11:00 - Short Track - 500 metrów kobiet
?php>
- 11:30 - Saneczkarstwo - jedynki kobiet
?php>
- 12:00 - Łyżwiarstwo szybkie - 1500 metrów mężczyzn
?php>
- 12:00 - Biegi narciarskie - sprint kobiet i mężczyzn
?php>
- 12:05 - Curling
?php>
- 13:10 - Hokej na lodzie - turniej kobiet
?php>
?php>
14 lutego (środa)?php>
?php>
- 01:05 - Curling
?php>
- 02:00 - Łyżwiarstwo figurowe
?php>
02:45 - Narciarstwo alpejskie kobiet - slalom (1. przejazd) ?php>
- 02:30 - Snowboard mężczyzn
?php>
- 04:10 - Hokej na lodzie
?php>
05:45 - Narciarstwo alpejskie kobiet - slalom (2. przejazd) ?php>
- 07:00 - Kombinacja norweska mężczyzn
?php>
- 11:00 - Łyżwiarstwo szybkie - 1000 metrów kobiet
?php>
- 12:05 - Biathlon - bieg indywidualny kobiet
?php>
- 12:20 - Saneczkarstwo - dwójki mężczyzn
?php>
?php>
15 lutego (czwartek)?php>
?php>
- 01:05 - Curling
?php>
- 02:00 - Narciarstwo alpejskie kobiet - slalom gigant (1. przejazd)
?php>
- 02:00 - Skeleton mężczyzn
?php>
- 02:30 - Łyżwiarstwo figurowe
?php>
- 03:00 - Snowboard mężczyzn
?php>
- 03:00 - Narciarstwo alpejskie mężczyzn - zjazd
?php>
- 04:10 - Hokej na lodzie - turniej mężczyzn
?php>
- 05:45 - Narciarstwo alpejskie kobiet - slalom gigant (2. przejazd)
?php>
- 05:30 - Snowboard mężczyzn
?php>
- 07:30 - Biegi narciarskie - Bieg na 10 kilometrów stylem dowolnym kobiet
?php>
- 12:00 - Narciarstwo dowolne kobiet
?php>
- 12:00 - Biathlon mężczyzn
?php>
- 12:00 - Łyżwiarstwo szybkie - 1000 metrów mężczyzn
?php>
- 13:30 - Saneczkarstwo - sztafeta
?php>
?php>
16 lutego (piątek)?php>
?php>
- 01:05 - Curling
?php>
- 01:30 - Skeleton mężczyzn
?php>
- 02:00 - Narciarstwo alpejskie kobiet - slalom (1. przejazd)
?php>
- 02:00 - Snowboard kobiet
?php>
- 02:00 - Łyżwiarstwo figurowe
?php>
- 03:00 - Narciarstwo alpejskie mężczyzn - supergigant
?php>
- 04:10 - Hokej na lodzie
?php>
- 05:15 - Narciarstwo alpejskie kobiet - slalom (2. przejazd)
?php>
- 07:00 - Biegi narciarskie - 15 kilometrów stylem dowolnym mężczyzn
?php>
- 12:00 - Narciarstwo dowolne kobiet
?php>
- 12.:00 - Łyżwiarstwo szybkie - 5000 metrów kobiet
?php>
- 12:20 - Skeleton kobiet
?php>
- 13:30 - Skoki narciarskie - kwalifikacje do konkursu indywidualnego na skoczni dużej
?php>
?php>
17 lutego (sobota)?php>
?php>
- 01:05 - Curling
?php>
- 02.00 - Narciarstwo dowolne kobiet
?php>
- 02.00 - Łyżwiarstwo figurowe
?php>
- 03.00 - Narciarstwo alpejskie kobiet - super G
?php>
- 04.10 - Hokej na lodzie
?php>
- 10.30 - Biegi narciarskie - sztafeta 4x5 kilometrów kobiet
?php>
- 11.00 - Short Track - 1500 metrów kobiet
?php>
- 12.00 - Narciarstwo dowolne mężczyzn
?php>
- 12.15 - Biathlon - bieg masowy kobiet
?php>
- 12.20 - Skeleton kobiet
?php>
- 13.30 - Skoki narciarskie - konkurs indywidualny na skoczni dużej
?php>
?php>
18 lutego (niedziela)?php>
?php>
- 01.05 - Curling
?php>
- 02.00 - Narciarstwo dowolne mężczyzn
?php>
- 02.15 - Narciarstwo alpejskie mężczyzn - slalom gigant (1. przejazd)
?php>
- 04.10 - Hokej na lodzie
?php>
- 05:45 - Narciarstwo alpejskie mężczyzn - slalom gigant (2. przejazd)
?php>
- 07.15 - Biegi narciarskie - sztafeta 4x5 kilometrów mężczyzn
?php>
- 12.00 - Łyżwiarstwo szybkie - 500 metrów kobiet
?php>
- 12.05 - Bobsleje - dwójka mężczyzn
?php>
- 12.15 - Biathlon mężczyzn
?php>
?php>
19 lutego (poniedziałek)?php>
?php>
- 01.05 - Curling
?php>
- 01.30 - Snowboard kobiet
?php>
- 02.00 - Narciarstwo dowolne kobiet
?php>
- 02.00 - Łyżwiarstwo figurowe - pary taneczne
?php>
- 05.10 - Hokej na lodzie
?php>
- 12.00 - Łyżwiarstwo szybkie - wyścig drużynowy kobiet
?php>
- 12.00 - Łyżwiarstwo szybkie - 500 metrów mężczyzn
?php>
- 12.15 - Bobsleje - dwójka mężczyzn
?php>
- 13.30 - Skoki narciarskie - konkurs drużynowy na skoczni dużej
?php>
?php>
20 lutego (wtorek)?php>
?php>
- 01.05 - Curling
?php>
- 02.00 - Łyżwiarstwo figurowe - pary taneczne
?php>
- 02.30 - Narciarstwo dowolne kobiet
?php>
- 04.10 - Hokej na lodzie
?php>
- 05.00 - Narciarstwo dowolne mężczyzn
?php>
- 11.00 - Kombinacja norweska mężczyzn
?php>
- 11.00 - Short Track - 1000 metrów kobiet
?php>
- 11.00 - Short Track - 500 metrów mężczyzn
?php>
- 12.15 - Biathlon - sztafeta mieszana
?php>
- 12.50 - Bobsleje kobiet
?php>
?php>
21 lutego (środa)?php>
?php>
- 01.05 - Curling
?php>
- 01.30 - Snowboard mężczyzn
?php>
- 02.00 - Łyżwiarstwo figurowe
?php>
- 03.00 - Narciarstwo alpejskie kobiet - zjazd
?php>
- 03.30 - Narciarstwo dowolne mężczyzn
?php>
- 04.10 - Hokej na lodzie
?php>
- 09.00 - Biegi narciarskie - sprint drużynowy
?php>
- 12.00 - Łyżwiarstwo szybkie - start drużynowy kobiet i mężczyzn
?php>
- 12.40 - Bobsleje
?php>
?php>
22 lutego (czwartek)?php>
?php>
- 01.05 - Curling
?php>
- 02.15 - Narciarstwo alpejskie mężczyzn - slalom (1. przejazd)
?php>
- 03:30 - Narciarstwo alpejskie kobiet - kombinacja (1. przejazd - zjazd)
?php>
- 03.30 - Narciarstwo dowolne mężczyzn
?php>
- 04.00 - Snowboard
?php>
- 05.10 - Hokej na lodzie
?php>
- 05:45 - Narciarstwo alpejskie mężczyzn - slalom (2. przejazd)
?php>
- 07:00 - Narciarstwo alpejskie kobiet - kombinacja (2. przejazd - slalom)
?php>
- 08.30 - Kombinacja norweska mężczyzn
?php>
- 11.00 - Short track - 1000 metrów kobiet
?php>
- 11.00 - Short track - 500 metrów kobiet
?php>
- 12.15 - Biathlon - sztafeta kobiet
?php>
?php>
23 lutego (piątek)?php>
?php>
- 01.30 - Snowboard kobiet
?php>
- 02.00 - Łyżwiarstwo figurowe
?php>
03.00 - Narciarstwo alpejskie kobiet - kombinacja (zjazd) ?php>
- 03.30 - Narciarstwo dowolne kobiet
?php>
06:30 - Narciarstwo alpejskie kobiet - kombinacja (slalom) ?php>
- 08.40 - Hokej na lodzie
?php>
- 09.00 - Biegi narciarskie - eliminacje do sprintu drużynowego kobiet
?php>
- 11.00 - Biegi narciarskie - finały sprintu drużynowego kobiet
?php>
- 11.00 - Łyżwiarstwo szybkie - 1000 metrów mężczyzn
?php>
- 12.15 - Biathlon - sztafeta mężczyzn
?php>
?php>
24 lutego (sobota)?php>
?php>
- 01.30 - Bobsleje mężczyzn
?php>
- 02.00 - Snowboard mężczyzn
?php>
- 03.00 - Narciarstwo alpejskie - zawody drużyn mieszanych
?php>
- 06.00 - Biegi narciarskie - 50 kilometrów stylem klasycznym mężczyzn
?php>
- 07.35 - Curling
?php>
- 12.00 - Łyżwiarstwo szybkie - bieg masowy kobiet
?php>
- 12.00 - Łyżwiarstwo szybkie - bieg masowy mężczyzn
?php>
- 13.10 - Hokej na lodzie
?php>
?php>
25 lutego (niedziela)?php>
?php>
- 01.05 - Curling
?php>
- 01.30 - Bobsleje mężczyzn - czwórki mężczyzn
?php>
- 01.30 - Łyżwiarstwo figurowe
?php>
- 05.10 - Hokej na lodzie
?php>
- 07.15 - Biegi narciarskie - Bieg na 30 kilometrów stylem klasycznym kobiet
?php>
- 12.00 - Ceremonia zamknięcie
?php>
?php>
Źródło: TVP/Radio Zet
Pjongczang 2018: Spę07:00, 10.02.2018
0 0
[…] Polscy skoczkowie zdominowali pierwsze treningiLindsey Vonn najlepsza w ostatnim zjeździe przed IOSprawdź program igrzysk olimpijskich w Pjongczangu sobota, Luty 10, […] 07:00, 10.02.2018