ZIO Pjongczang 2018: Program dzień po dniu

Wszystkim fanom sportów zimowych prezentujemy program Zimowych Igrzysk Olimpijskich – Pjongczang 2018. Sprawdźcie kiedy walka o medale. Program dzień po dniu poniżej.

8 lutego (czwartek)

  • 01:05 – Curling – turniej par mieszanych
  • 13:30 – Skoki narciarskie – kwalifikacje do konkursu indywidualnego na skoczni normalnej

 

9 lutego (piątek)

  • 00:35 – Curling – turniej par mieszanych
  • 02:00 – Narciarstwo dowolne – jazda po muldach, kwalifikacje kobiet
  • 02:00 – Łyżwiarstwo figurowe – zawody drużynowe, program krótki par
  • 02:00 – Łyżwiarstwo figurowe – zawody drużynowe, program krótki solistów
  • 03:45 – Narciarstwo dowolne – jazda po muldach, kwalifikacje mężczyzn
  • 12:00 – Ceremonia otwarcia

 

10 lutego (sobota)

  • 01:05 – Curling – turniej par mieszanych
  • 02:00 – Snowborad mężczyzn
  • 08:15 – Biegi narciarskie – bieg łączony na 15 kilometrów kobiet
  • 10:00 – Łyżwiarstwo szybkie – 3000 metrów kobiet
  • 11:00 – Short Track – 500 metrów kobiet
  • 11:10 – Saneczkarstwo – jedynki mężczyzn
  • 12:15 – Biathlon – Sprint kobiet
  • 13:10 – Hokej na lodzie – turniej kobiet
  • 13:35 – Skoki narciarskie – konkurs indywidualny na skoczni normalnej

11 lutego (niedziela)

  • 01:05 – Curling – turniej par mieszanych
  • 02:00 – Snowboard mężczyzn
  • 02:00 – Łyżwiarstwo figurowe – zawody drużynowe
  • 03:00 – Narciarstwo alpejskie – zjazd mężczyzn
  • 05:30 – Snowboard kobiet
  • 07:15 – Biegi narciarskie – bieg łączony na 30 kilometrów mężczyzn
  • 08:00 – Łyżwiarstwo szybkie – 5000 kilometrów mężczyzn
  • 08:40 – Hokej na lodzie – turniej kobiet
  • 10:50 – Saneczkarstwo – jedynki mężczyzn
  • 11:30 – Narciarstwo dowolne kobiet
  • 12:15 – Biathlon – sprint mężczyzn
  • 13:10 – Hokej na lodzie kobiet

12 lutego (poniedziałek)

  • 01:00 – Curling
  • 02:00 – Snowboard kobiet
  • 02:00 – Łyżwiarstwo figurowe – zawody drużynowe
  • 02:15 – Narciarstwo alpejskie kobiet – slalom gigant (1. przejazd)
  • 05:30 – Snowboard kobiet
  • 05:45 – Narciarstwo alpejskie kobiet – slalom gigant (2. przejazd)
  • 08:40 – Hokej na lodzie – turniej kobiet
  • 11:10 – Biathlon – bieg pościgowy kobiet
  • 11:30 – Narciarstwo dowolne mężczyzn
  • 11:50 – Saneczkarstwo – jedynki kobiet
  • 12:00 – Łyżwiarstwo szybkie – 1500 metrów mężczyzn
  • 13:30 – Łyżwiarstwo szybkie – 1500 metrów kobiet
  • 13:50 – Skoki narciarskie kobiet

13 lutego (wtorek)

  • 01:05 – Curling
  • 02:00 – Snowboard kobiet
  • 03:30 – Narciarstwo alpejskie mężczyzn  – kombinacja (zjazd)
  • 05:00 – Snowboard mężczyzn
  • 07:00 – Narciarstwo aplejskie mężczyzn – kombinacja (slalom)
  • 08:40 – Hokej na lodzie – turniej kobiet
  • 09:30 – Biegi narciarskie – eliminacje do sprintu kobiet
  • 11:00 – Short Track – 500 metrów kobiet
  • 11:30 – Saneczkarstwo – jedynki kobiet
  • 12:00 – Łyżwiarstwo szybkie – 1500 metrów mężczyzn
  • 12:00 – Biegi narciarskie – sprint kobiet i mężczyzn
  • 12:05 – Curling
  • 13:10 – Hokej na lodzie – turniej kobiet

14 lutego (środa)

  • 01:05 – Curling
  • 02:00 – Łyżwiarstwo figurowe
  • 02:45 – Narciarstwo alpejskie kobiet – slalom (1. przejazd)
  • 02:30 – Snowboard mężczyzn
  • 04:10 – Hokej na lodzie
  • 05:45 – Narciarstwo alpejskie kobiet – slalom (2. przejazd)
  • 07:00 – Kombinacja norweska mężczyzn
  • 11:00 – Łyżwiarstwo szybkie – 1000 metrów kobiet
  • 12:05 – Biathlon – bieg indywidualny kobiet
  • 12:20 – Saneczkarstwo – dwójki mężczyzn

15 lutego (czwartek)

  • 01:05 – Curling
  • 02:00 – Narciarstwo alpejskie kobiet – slalom gigant (1. przejazd)
  • 02:00 – Skeleton mężczyzn
  • 02:30 – Łyżwiarstwo figurowe
  • 03:00 – Snowboard mężczyzn
  • 03:00 – Narciarstwo alpejskie mężczyzn – zjazd
  • 04:10 – Hokej na lodzie – turniej mężczyzn
  • 05:45 – Narciarstwo alpejskie kobiet – slalom gigant (2. przejazd)
  • 05:30 – Snowboard mężczyzn
  • 07:30 – Biegi narciarskie – Bieg na 10 kilometrów stylem dowolnym kobiet
  • 12:00 – Narciarstwo dowolne kobiet
  • 12:00 – Biathlon mężczyzn
  • 12:00 – Łyżwiarstwo szybkie – 1000 metrów mężczyzn
  • 13:30 – Saneczkarstwo – sztafeta

16 lutego (piątek)

  • 01:05 – Curling
  • 01:30 – Skeleton mężczyzn
  • 02:00 – Narciarstwo alpejskie kobiet – slalom (1. przejazd)
  • 02:00 – Snowboard kobiet
  • 02:00 – Łyżwiarstwo figurowe
  • 03:00 – Narciarstwo alpejskie mężczyzn – supergigant
  • 04:10 – Hokej na lodzie
  • 05:15 – Narciarstwo alpejskie kobiet – slalom (2. przejazd)
  • 07:00 – Biegi narciarskie – 15 kilometrów stylem dowolnym mężczyzn
  • 12:00 – Narciarstwo dowolne kobiet
  • 12.:00 – Łyżwiarstwo szybkie – 5000 metrów kobiet
  • 12:20 – Skeleton kobiet
  • 13:30 – Skoki narciarskie – kwalifikacje do konkursu indywidualnego na skoczni dużej

17 lutego (sobota)

  • 01:05 – Curling
  • 02.00 – Narciarstwo dowolne kobiet
  • 02.00 – Łyżwiarstwo figurowe
  • 03.00 – Narciarstwo alpejskie kobiet – super G
  • 04.10 – Hokej na lodzie
  • 10.30 – Biegi narciarskie – sztafeta 4×5 kilometrów kobiet
  • 11.00 – Short Track – 1500 metrów kobiet
  • 12.00 – Narciarstwo dowolne mężczyzn
  • 12.15 – Biathlon – bieg masowy kobiet
  • 12.20 – Skeleton kobiet
  • 13.30 – Skoki narciarskie – konkurs indywidualny na skoczni dużej

18 lutego (niedziela)

  • 01.05 – Curling
  • 02.00 – Narciarstwo dowolne mężczyzn
  • 02.15 – Narciarstwo alpejskie mężczyzn – slalom gigant (1. przejazd)
  • 04.10 – Hokej na lodzie
  • 05:45 – Narciarstwo alpejskie mężczyzn – slalom gigant (2. przejazd)
  • 07.15 – Biegi narciarskie – sztafeta 4×5 kilometrów mężczyzn
  • 12.00 – Łyżwiarstwo szybkie – 500 metrów kobiet
  • 12.05 – Bobsleje – dwójka mężczyzn
  • 12.15 – Biathlon mężczyzn

19 lutego (poniedziałek)

  • 01.05 – Curling
  • 01.30 – Snowboard kobiet
  • 02.00 – Narciarstwo dowolne kobiet
  • 02.00 – Łyżwiarstwo figurowe – pary taneczne
  • 05.10 – Hokej na lodzie
  • 12.00 – Łyżwiarstwo szybkie – wyścig drużynowy kobiet
  • 12.00 – Łyżwiarstwo szybkie – 500 metrów mężczyzn
  • 12.15 – Bobsleje – dwójka mężczyzn
  • 13.30 – Skoki narciarskie – konkurs drużynowy na skoczni dużej

20 lutego (wtorek)

  • 01.05 – Curling
  • 02.00 – Łyżwiarstwo figurowe – pary taneczne
  • 02.30 – Narciarstwo dowolne kobiet
  • 04.10 – Hokej na lodzie
  • 05.00 – Narciarstwo dowolne mężczyzn
  • 11.00 – Kombinacja norweska mężczyzn
  • 11.00 – Short Track – 1000 metrów kobiet
  • 11.00 – Short Track – 500 metrów mężczyzn
  • 12.15 – Biathlon – sztafeta mieszana
  • 12.50 – Bobsleje kobiet

21 lutego (środa)

  • 01.05 – Curling
  • 01.30 – Snowboard mężczyzn
  • 02.00 – Łyżwiarstwo figurowe
  • 03.00 – Narciarstwo alpejskie kobiet – zjazd
  • 03.30 – Narciarstwo dowolne mężczyzn
  • 04.10 – Hokej na lodzie
  • 09.00 – Biegi narciarskie – sprint drużynowy
  • 12.00 – Łyżwiarstwo szybkie – start drużynowy kobiet i mężczyzn
  • 12.40 – Bobsleje

22 lutego (czwartek)

  • 01.05 – Curling
  • 02.15 – Narciarstwo alpejskie mężczyzn – slalom (1. przejazd)
  • 03:30 – Narciarstwo alpejskie kobiet – kombinacja (1. przejazd – zjazd)
  • 03.30 – Narciarstwo dowolne mężczyzn
  • 04.00 – Snowboard
  • 05.10 – Hokej na lodzie
  • 05:45 – Narciarstwo alpejskie mężczyzn – slalom (2. przejazd)
  • 07:00 – Narciarstwo alpejskie kobiet – kombinacja (2. przejazd – slalom)
  • 08.30 – Kombinacja norweska mężczyzn
  • 11.00 – Short track – 1000 metrów kobiet
  • 11.00 – Short track – 500 metrów kobiet
  • 12.15 – Biathlon – sztafeta kobiet

23 lutego (piątek)

  • 01.30 – Snowboard kobiet
  • 02.00 – Łyżwiarstwo figurowe
  • 03.00 – Narciarstwo alpejskie kobiet – kombinacja (zjazd)
  • 03.30 – Narciarstwo dowolne kobiet
  • 06:30 – Narciarstwo alpejskie kobiet – kombinacja (slalom)
  • 08.40 – Hokej na lodzie
  • 09.00 – Biegi narciarskie – eliminacje do sprintu drużynowego kobiet
  • 11.00 – Biegi narciarskie – finały sprintu drużynowego kobiet
  • 11.00 – Łyżwiarstwo szybkie – 1000 metrów mężczyzn
  • 12.15 – Biathlon – sztafeta mężczyzn

24 lutego (sobota)

  • 01.30 – Bobsleje mężczyzn
  • 02.00 – Snowboard mężczyzn
  • 03.00 – Narciarstwo alpejskie – zawody drużyn mieszanych
  • 06.00 – Biegi narciarskie – 50 kilometrów stylem klasycznym mężczyzn
  • 07.35 – Curling
  • 12.00 – Łyżwiarstwo szybkie – bieg masowy kobiet
  • 12.00 – Łyżwiarstwo szybkie – bieg masowy mężczyzn
  • 13.10 – Hokej na lodzie

25 lutego (niedziela)

  • 01.05 – Curling
  • 01.30 – Bobsleje mężczyzn – czwórki mężczyzn
  • 01.30 – Łyżwiarstwo figurowe
  • 05.10 – Hokej na lodzie
  • 07.15 – Biegi narciarskie – Bieg na 30 kilometrów stylem klasycznym kobiet
  • 12.00 – Ceremonia zamknięcie

Źródło: TVP/Radio Zet

One thought on “ZIO Pjongczang 2018: Program dzień po dniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *