Robert Kranjec już po operacji

Robert Kranjec

Jak donosi portal siol.net, Robert Kranjec jest już po operacji kolana. Był to zabieg niezbędny, jeżeli Kranjec chciał kontynuować swoją karierę i w przyszłości nie mieć problemów z funkcjonowaniem. 

W środę Słoweniec zgłosił się do kliniki w Ljubljanie, gdzie poddał się operacji, przeprowadzonej przez Dr. Klemena Stražara. – Dziś przeszedłem operację w klinice ortopedii, trwała około półtorej godziny, ale nic z niej nie pamiętam, gdyż zasypiałem. W tym momencie czuje się dobrze, nie czuję nic od pasa w dół, to dobry czas, aby dać odpocząć nodze – napisał zaraz po operacji Kranjec.

fot.: siol.net
fot.: siol.net

Teraz czas na to, aby był głównie cierpliwy, gdyż tego typu kontuzje potrzebują specjalnej rehabilitacji. Wiadomo, iż Kranjec nie wystartuje w najbliższym sezonie, więc jego myśli są już skierowane na następny, olimpijski, sezon. W maju skoczek chciałby już wrócić do skakania. – Chciałbym wrócić do treningów w styczniu, ale nie na skocznię. Mam dużą motywację, może będę miał więcej energii na Igrzyska Olimpijskie i cały sezon 2017/2018 – powiedział Słoweniec przed kontuzją.

źródło: siol.net 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.