09:52, 05.02.2024
Łyżwiarze szybcy Marek Kania, Piotr Michalski i Damian Żurek zwyciężyli w sprincie drużynowym finałowych zawodów Pucharu Świata w Quebecu. Wcześniej Kania był drugi, Michalski - trzeci, a Żurek - dziewiąty w rywalizacji indywidualnej na 500 m.
14:06, 10.01.2024
W ciągu dwóch lat w Warszawie powstanie trzeci w Polsce kryty tor do łyżwiarstwa szybkiego. W środę, 10 stycznia, podczas konferencji prasowej, minister sportu i turystyki, Sławomir Nitras, oraz prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski, publicznie przedstawili projekt inwestycji dotyczący toru łyżwiarskiego na Stegnach.
16:57, 07.01.2024
Marek Kania zdobył brązowy medal w rywalizacji na 500 metrów rozgrywanej w ramach mistrzostw Europy w holenderskim Heerenveen. Rywalizację wygrał Jenning De Boo, a drugi był Marten Liiv. To trzeci medal dla Polski podczas tych mistrzostw. Wcześniej srebro zdobyły nasze panie w sprincie drużynowym, a następnie panowie poprawili ten rezultat, zajmując pierwsze miejsce.
15:50, 10.12.2023
Damian Żurek zajął 3. miejsce w rywalizacji na dystansie 500 metrów rozgrywanej w ramach Pucharu Świata w Tomaszowie Mazowieckim. To drugie podium indywidualne naszego zawodnika w karierze. Wygrał Kanadyjczyk Laurent Dubreuil, drugi był Chińczyk Tingyu Gao.
2
17:52, 09.12.2023
Świetnym występem popisały się dziś nasze reprezentantki w składzie: Natalia Jabrzyk, Karolina Bosiek, Magdalena Czyszczoń. Polki zajęły najniższe miejsce na podium. Pierwsze były Japonki, a drugie Kanadyjki.
15:16, 09.12.2023
Z dobrej strony zaprezentowali się dzisiaj nasi sprinterzy podczas rywalizacji na 500 metrów rozgrywanej w ramach Pucharu Świata w Tomaszowie Mazowieckim. Damian Żurek zajął 7. miejsce, a Marek Kania był 9. Rywalizację wygrał Chińczyk Tingyu Gao.
18:55, 08.12.2023
Wróciła i zrobiła coś wielkiego. Andżelika Wójcik zajęła 3. miejsce podczas biegu na 500 metrów rozgrywanego w ramach PŚ w łyżwiarstwie szybkim w Tomaszowie Mazowieckim. Zawodniczka z Lubina ustąpiła miejsca jedynie Femke Kok i Min-Sum Kim.
18:32, 15.11.2023
Wielka strata polskiego sportu. W wieku 92 lat odeszła od nas jedna z najwspanialszych zawodniczek w historii polskiego łyżwiarstwa szybkiego.
21:13, 12.11.2023
W wieku 92 lat zmarła w niedzielę w Elblągu jedna z najlepszych w historii polskich panczenistek Helena Pilejczyk, brązowa medalistka olimpijska
18:33, 12.11.2023
Polska sztafeta mieszana w składzie Karolina Bosiek i Damian Żurek zajęła drugie miejsce w inauguracyjnych zawodach Pucharu Świata w
15:13, 19.10.2023
Nowe twarze, ale cele bez zmian - reprezentacja Polski w short tracku w nieco przebudowanym składzie rozpoczyna kolejny sezon, który zainauguruje
20:07, 17.02.2023
Dobrym występem popisali się dzisiaj reprezentanci Polski podczas Pucharu Świata w Tomaszowie Mazowieckim. W ich koronnej konkurencji -
19:06, 12.02.2023
Damian Żurek zdobył brązowy medal w dzisiejszych zawodach Pucharu Świata w Tomaszowie Mazowieckiem. Szczęśliwy okazał się dla niego
11:03, 17.12.2022
Polacy zwyciężyli w sprincie drużynowym mężczyzn podczas zawodów Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim, które w piątek rozpoczęły
11:14, 11.10.2022
Natalia Czerwonka, srebrna medalistka w drużynie z Soczi, ogłosiła zakończenie kariery. Zawodniczka skupi się teraz na trenowaniu młodzieży