Dziesiąte Międzynarodowe Forum Federacji w Lozannie

fot.: TES Travel
fot.: TES Travel

W tym roku Międzynarodowe Forum Federacji odbywa się w Lozannie w dniach od 9 do 11 listopada. Podczas trzech dni odbędzie się wiele sesji w różnych tematach, mające wartość dla FIS.

‘Siła sportu w napędzaniu światowego zdrowia’ jest tegorocznym tematem programu ze skupieniem się na tematach dotyczących zdrowia i samopoczucia sportowców. Celem grupy IF jest zapewnienie inspiracyjnego otoczenia dla członków IF, aby dyskutować kluczowe zmiany oraz, aby zyskać wgląd w sport i liderów przemysłu.

FIS jest reprezentowany na forym przez prezydenta Gian Franco Kasper oraz sekretarz generalną Sarah Lewis, którzy wezmą udział w dzisiejszym panelu dyskusyjnym na temat inicjatyw Międzynarodowych Federacji w promowaniu zdrowego życia prezentowane przez kampanię FIS, dyrektora marketingu Juerga Capola oraz koordynatora anty-dopingu Sarah Fussek.

– Doroczne Międzynarodowe Forum Federacji reprezentuje ważną możliwość interakcji z ludźmi ze 100 innych Federacji a także ekspertów z różnych dziedzin. Ta możliwość zawsze prezentuje szansę wprowadzenia pomysłów, aby udoskonalić naszą aktywność fizyczną. Zdrowie i dobrobyt zawodników oraz rola narciarstwa i jazdy na snowboardzie ma wspomóc aktywność społeczeństwa, zwłaszcza młodych osób, to temat bardzo ważny dla FIS – komentuje Sarah Lewis.

źródło: fis-ski.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.