ZSMS zaprasza na piknik olimpijski w Zakopanem

www.szkolnictwo.pl
www.szkolnictwo.pl

W dniu 30 maja 2015 roku od godziny 10.00 do 14.00 na Wielkiej Krokwi w Zakopanem odbędzie się piknik z okazji Dnia Dziecka, na który zaprasza Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego im. Stanisława Marusarza oraz Fundacja im. Stanisława Marusarza.

Tegoroczna edycja pikniku adresowana przede wszystkim dla dzieci i młodzieży nosi nazwę: “Baw się razem z nami i ćwicz z Mistrzem”. Impreza ma na celu przede wszystkim spopularyzować aktywność sportową wśród młodzieży oraz zachęcić do uprawiania sportów zimowych w formie zabawy z Olimpijczykami, którzy są absolwentami wyżej wymienionej szkoły.

W czasie trwania imprezy będzie możliwość uzyskania autografów oraz zrobienia pamiątkowych zdjęć. Organizatorzy postanowili również zebrać pieniądze w celu poprawienia stanu zdrowia Szymona Olka, który podczas swojego skoku na zakopiańskiej skoczni w 2013 roku odniósł poważną kontuzję. Przewidziano wiele konkursów oraz niespodzianek.

Program pikniku:

10.00 – 10.15  rozpoczęcie pikniku  –  stadion skoczni „ Wielka Krokiew” ul. Br. Czecha

10.15- 10.30   powitanie i prezentacja olimpijczyków

10.00-12.00    aktywność sportowa z Mistrzem w ogródkach sportowych: skoki narciarskie, biegi narciarskie, narciarstwo alpejskie, łyżwiarstwo szybkie, biathlon i snowboard

10.00 – 14.00     programy edukacyjne: Tatrzański Park Narodowy, Policja, Straż Pożarna, Służba Maltańska

12.00  Otwarcie wystawy „ Olimpijczycy Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem”

12.30 – 14.00  cd. aktywności sportowej z Mistrzami w ogródkach sportowych

Źródło: www.zsms.tatrynet.pl/informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.