Znamy kadrę na początkową fazę Pucharu Świata panczenistów

fot.sport.tvp.pl

fot.sport.tvp.pl
fot.sport.tvp.pl

Wiemy już wszystko, pięć zawodniczek i siedmiu zawodników wystartuje w pierwszych zawodach Pucharu Świata, które odbędą się w Harbinie i Nagano.

Początek pucharowej karuzeli przewidziany jest na 11 listopada, wtedy to rozegrane zostaną zawody w chińskim Harbinie. Tydzień później pucharowa rywalizacja przeniesie się do japońskiego Nagano. Właśnie na tą część sezonu szkoleniowcy ogłosili 12-osobową kadrę.

W reprezentacji zabraknie genialnie prezentujących się w krajowych kwalifikacjach na torze w Inzell Artura Wasia i Konrada Niedźwiedzkiego. Ten drugi w maju uległ wypadkowi i potrzebuje więcej czasu na przygotowania do rywalizacji o punkty. Dwójka czołowych polskich panczenistów w Pucharze Świata powinna pojawić się na początku grudnia w Astanie.

Oto skład naszej ekipy, która powalczy o pucharowe punkty w Harbinie i Nagano: Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Magdalena Czyszczoń, Katarzyna Woźniak, Luiza Złotkowska, Marcin Bachanek, Zbigniew Bródka, Roland Cieślak, Sebastian Kłosiński, Piotr Michalski, Jan Szymański, Adrian Wielgat.

źródło: pzls.pl

1 thought on “Znamy kadrę na początkową fazę Pucharu Świata panczenistów

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.