Zmiana planów. Skoczkowie wyruszają do Hinzenbach!

Po kondycyjnym zgrupowaniu naszej kadry A w Turcji, trener Łukasz Kruczek zapowiadał, że w najbliższych dniach skoczkowie udadzą się do Oberstdorfu na pierwsze treningi na rozbiegu lodowym. Zgrupowanie w Niemczech mieli w planie również Czesi czy Austriacy. Niestety, tym razem plany pokrzyżował… śnieg.

W związku z zaistniałą sytuacją, trener musiał poszukać innego rozwiązania. Skoczkowie udadzą się do Hinzenbach, gdzie również znajduje się skocznia z torami lodowymi a co najważniejsze na razie nie ma tam śniegu. Jak mówi nasz szkoleniowiec, skoczkowie podczas zgrupowania mają wykonać 3 treningi na skoczni normalnej oraz 4 treningi na skoczni dużej. Podczas pobytu skoczków w Austrii, prawdopodobnie skocznia w Oberstdorfie zostanie przygotowana do ponownego użytku.

Do rozpoczęcia sezonu pozostało tylko 28 dni co oznacza, że przygotowania wkroczyły w najważniejszą fazę. Miejmy nadzieję, że pogoda ponownie nie pokrzyżuje planów treningowych naszych skoczków, co pozwoli im dobrze przygotować do nadchodzącego sezonu!

źródło: skipol.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.