Za tydzień rozstrzygnie się kto wystartuje w Pucharze Świata panczenistów

fot.przegladsportowy.pl

fot.przegladsportowy.pl
fot.przegladsportowy.pl

Podczas obozu w Inzell reprezentacje kobiet i mężczyzn rozegrają krajowe kwalifikacje do zawodów Pucharu Świata. Rywalizacja ta będzie miała miejsce w dniach 21 i 22 października.

Jakiś czas temu pisaliśmy o pierwszych oficjalnych zawodach łyżwiarskich, które odbyły się właśnie w Inzell. Również w tej niemieckiej miejscowości od poniedziałku 17 października do 30 dnia bieżącego miesiąca odbędzie się obóz naszej ekipy. Jego najważniejszym punktem będą eliminacje do występów w Pucharze Świata.

Wybór będzie trudny szczególnie wśród pań, gdyż zawodniczki na inaugurację osiągały bardzo podobne rezultaty. Najlepsze wrażenie po sobie zostawiły doświadczone Natalia Czerwonka, Katarzyna Woźniak, Katarzyna Bachleda-Curuś oraz juniorka Karolina Bosiek. W zawodach panów najlepsi byli drugi na 500 metrów Artur Waś oraz czwarty na 3000 metrów Jan Szymański.

Trener kobiecej kadry Krzysztof Niedźwiedzki przyznaje, że nasza damska reprezentacja jest dość liczna i wyrównana, ale wszystko rozstrzygną kwalifikacje w Inzell.

źródło: pzls.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.