Za chwile inauguracja PŚ w Wiśle. Przygotowania idą zgodnie z planem

Już za niecałe dwa tygodnie rozpocznie się wielkie wydarzenie, które na zawsze zapadnie z historii polskiego sportu, czyli inauguracja PŚ w Wiśle.

Jak mówi Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Pucharu Świata w Wiśle Andrzej Wąsowicz portalowi Wisła-malinka.com przygotowania do PŚ na skoczni im. Adama Małysza przebiegają zgodnie ze wcześniejszym harmonogramem, mimo iż pogoda nie pomaga w położeniu na zeskoku śniegu – Nie do końca wszystko przebiega płynnie, gdyż pogoda nam się trochę nie dopasowała do naszych założeń i musimy poświęcić więcej czasu na naśnieżenie obiektu.

Niestety każdy z 8000 biletów przeznaczonych na sobotnie i niedzielne konkursy skoków został już sprzedany.  Na miesiąc przed imprezą nie było już nawet jednego biletu – stwierdził Andrzej Wąsowicz. Obecnie swoje przybycie na PŚ w Wiśle zapowiedziało 79 zawodników z 18 państw. Wiadomo również, że dla kibiców, którzy w dniach 16-18 listopada będą przebywać w Wiśle, czekają liczne atrakcje. Jedną z nich będzie strefa kibica, która będzie znajdować się w centrum Wisły. Oczywiście, atrakcji nie zabraknie również na samej skoczni im. Adama Małysza. Jednak o nich dowiemy się w najbliższym czasie.

Pragniemy również poinformować, że swoją obecność na zawodach PŚ w Wiśle potwierdził już Prezydent RP Andrzej Duda.

Źródło: Informacja własna, Wisla-malinka.com

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.