Wygraj bilety na Puchar Świata w Wiśle i Zakopanem (Dzień Sportów Zimowych)

banner_sportsinwinter

logorg-button

Sportsinwinter.pl, Tour&Travel Poland oraz Radio Gol zapraszają na medialny Dzień Sportów Zimowych. Na naszym portalu już 3. grudnia zaprezentujemy szereg niecodziennych materiałów i rozdamy 15 biletów na zawody Pucharu Świata w Wiśle i Zakopanem!

To będą wyjątkowe czwarte urodziny Sportsinwinter.pl. Postanowiliśmy nasze święto uczynić wyjątkowym, medialnym Dniem Sportów Zimowych. Pragniemy wówczas zaprezentować szereg własnych materiałów, które pozwolą Wam jeszcze lepiej poznać nasze ulubione dyscypliny oraz osoby z nimi związane. Porozmawiamy z Andrzejem Pradziadem o trudnościach i celach w jego karierze, Apoloniuszem Tajnerem o jego życiu i drodze do objęcia funkcji prezesa PZN (obszerny wywiad wideo), a Mateusz Wantulok opowie nam o swojej pracy trenerskiej z kombinatorami. Nasz redaktor przepyta także najlepszych saneczkarzy o ich ulubione tory, inny zaś przedstawi ciekawe statystyki Pucharu Świata w biegach narciarskich a na koniec przybliżmy Wam naszą historię. Warto być z nami przy okazji każdej publikacji, ponieważ będziemy rozdawali bilety na Puchary Świata w Wiśle i Zakopanem. Łączna pula nagród wynosi 15 wejściówek konkursowych. To z pewnością największy taki konkurs w Polsce. Zapraszamy zatem 3. grudnia na naszą stronę. Szczegółowe zasady wkrótce.

Źródło: Informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

2 thoughts on “Wygraj bilety na Puchar Świata w Wiśle i Zakopanem (Dzień Sportów Zimowych)

  1. Bardzo chciałabym dostać te bilety ponieważ skoki narciarskie są niemal częścią mojego życia. Na bieżąco śledzę nowiny ze świata skoków, oraz od 2014 roku nie przegapiłam żadnego konkursu, gdyż jest to dla mnie niewyobrażalne. Nigdy nie miałam okazji jednak być na takich zawodach, dlatego moim największym marzeniem jest zobaczyć choć raz konkurs tej pięknej dyscypliny na żywo i poczuć tą atmosferę między innymi na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Bardzo dziękuje za chwilę uwagi. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.