Reklama

Promocja tylko u nas!
Zachęcamy wszystkie firmy i podmioty do reklamowania się na naszej stronie. Jeśli zależy Wam na nowoczesnym sposobie pozyskiwania klientów, polecamy właśnie Sportsinwinter.pl

Dla nas zdanie klienta i partnera zawsze jest najważniejsze. Jesteśmy skupieni przede wszystkim na zadowoleniu ze współpracy. Dlatego też jesteśmy otwarci na niestandardowe rozwiązania preferowane przez reklamodawców. Każdy zainteresowany współpracą z nami może oczekiwać od nas indywidualnego podejścia.

Charakterystyka odbiorcy

Sportsinwinter.pl, to jedyny taki portal w Polsce, który dociera do wielu miłośników sportów zimowych. Większość serwisów pisze głównie o skokach narciarskich, dlatego jesteśmy unikatowi.

Tylko w grudniu ubiegłego roku naszą stronę odwiedziło ponad 22 tysiące unikalnych użytkowników a w pierwszym tygodniu 2018 roku na naszą stronę trafiło już 10 tysięcy użytkowników.

Przykładowe formy reklamy: billboard, baner, skyscrapper, box, box śródtekstowy, button, button, promowanie firmy na odzieży, sponsoring serwisu, reklama na materiałach wideo i artykuły sponsorowane.

cropped-cropped-tlo3a.jpg

Kontakt w sprawie reklamy:
Dział promocji i marketingu – reklama@sportsinwinter.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.