Wraca “Halo, tu zima” – podcast o sportach zimowych. Gościem Maryna Gąsienica-Daniel

fot. PZN / Grafika: Julian Cieślak

Chociaż za oknami dopiero jesień, to my już rozpoczynamy sezon zimowy. Zwariowaliśmy? Już dawno! Na punkcie sportów zimowych. Te startują razem z alpejskim Pucharem Świata, a my z drugim sezonem podcastu “Halo, tu zima”. W pierwszym wydaniu nowej edycji programu gościem specjalnym jest Maryna Gąsienica-Daniel. 

fot. PZN / Grafika: Julian Cieślak

“Halo, tu zima” to jedyny taki podcast w Polsce! Poruszamy w nim najważniejsze tematy dotyczące sporty zimowe. W sezonie olimpijskim jeszcze więcej analiz, opinii, informacji i wyjątkowych gości. Wszystko to dzięki pasjonatom z portalu Sportsinwinter.pl.

Ubiegłej zimy licznie słuchaliście naszej propozycji i nie inaczej będzie tym razem. Nowy sezon poprowadzą dla was Mateusz Król oraz Jarosław Gracka. Będziecie mogli nas słuchać nie tylko na popularnych platformach streamingowych, jak Spotify czy Apple Podcast, ale także na YouTube. I tak w każdy niedzielny wieczór od 21:00. Zaczynamy jednak wyjątkowo w piątek, aby wprowadzić was w klimat alpejskiego Pucharu Świata razem z Maryną Gąsienicą-Daniel.

Halo, tu zima II - Odcinek 1 - Maryna Gąsienica Daniel

Źródło: Informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj