Do grona reprezentacji, które podały w ostatnim czasie składy grup szkoleniowych na olimpijski sezon dołączyły niedawno 2 kolejne ekipy. Zawodników nominowali tym razem trenerzy Łukasz Kruczek i Gerard Colin.

W strukturach Włoskiego Związku Narciarskiego do sezonu 2017/18 przygotowywać się będzie 13 zawodników i zawodniczek. Do kadry A powołani zostali Manuela Malsiner (zapewnione występy w Pucharze Świata), Elena Runggaldier, Lara Malsiner, Alex Insam, Davide Bresadola i Sebastian Colloredo. W kadrze B znalazł się Daniele Varesco. Kadrę rezerwową tworzyć będą Veronica Gianmoena, Federico Cecon, Roberto Dellasega i Zeno Di Lenardo. W kadrze C znalazło się miejsce natomiast dla Giovanniego Bresadoli i Alice Puntel.

W francuskiej kadrze A mężczyzn znalazł się tylko jeden skoczek. Jest nim Vincent Descombes Sevoie. Kadrę B tworzyć będą Paul Brasme, Ronan Lamy Chappuis i Thomas Roch Dupland. W kadrze juniorów znaleźli się Mathis Contamine i Jonathan Learoyd.

Francuską kadrę A pań tworzyć będą Julia Clair, Lea Lemare i Lucile Morat. W kadrze B znalazły się Oceane Avocat Gros, Romane Dieu, Coline Mattel i Josephine Pagnier. Kadrę juniorek tworzyć będzie jedna zawodniczka: Oceane Paillard.

Źródło: fisi.org/ ffs.fr

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.