Wisła znowu zaskakuje! Ruszyła sprzedaż biletów na Puchar Świata!

SAM_1931-Copy1Organizatorzy Pucharu Świata w Wiśle nie przestają zaskakiwać. Od dzisiaj można już nabyć bilety na zawody PŚ, które odbędą się w marcu przyszłego roku.

Tego nikt się nie spodziewał. FIS niedawno opublikował kalendarze na sezon 2015/2016 i całą sportową Polskę obiegła informacja o przyznaniu nam dwóch weekendów Pucharu Świata. Zakopane zorganizuje zawody w styczniu, a Wisła w marcu. Ta druga miejscowość zakasała rękawy i zabrała się do roboty. Podczas, gdy w Zakopanem nie można jeszcze zakupić biletów na LGP (czytaj o tym), w Wiśle uruchomiono już sprzedaż biletów na marcowe zmagania! Niektórych szokować może wysoka cena biletów (100 zł / dzień zawodów), ale wynika to z faktu, że Wisła będzie jedynym organizatorem PŚ, który udostępni tylko miejsca siedzące!

Organizatorzy przygotowali 4,5 tysiąca biletów na każdy dzień, które na 9 miesięcy przed imprezą można już nabyć za pośrednictwem portalu kupbilet.pl. Wejściówki będzie można kupić także podczas zawodów Letniej Grand Prix w Polsce w punkcie mobilnym Polskiego Związku Narciarskiego. Skąd takie przyspieszenie w Wiśle? Pomyśleliśmy, że nowy Szef Biura Prasowego Marek Kaleta tchnął nową energię w organizację zawodów. Sam zachowuje skromną postawę i nie chce przypisywać sobie tych zasług. – Kilka rozmów już odbyliśmy i chcemy aby wszystko ruszyło z większym impetem – powiedział nam Marek Kaleta. Możemy zatem spodziewać się, że zawody LGP w Wiśle będą w tym roku wyjątkowe. W przyszłym tygodniu ma odbyć się spotkanie organizacyjne zawodów, a o szczegółach poinformujemy na naszej stronie.

Ceny biletów:

Czwartek, 3 marca 2016 – treningi i kwalifikacje
Cena: 30 zł

Piątek, 4 marca 2016 / sobota, 5 marca 2016 (na każdy dzień zawodów obowiązuje osobny bilet)
Cena: 100 zł/1 dzień zawodów

Źródło: Informacja własna / PZN

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.