Wiemy kiedy ruszy sprzedaż biletów na PŚ w Zakopanem 2019

fot. Anna Felska

fot. Anna Felska

Kibice, którzy szybko chcą kupić bilety na skoki w Zakopanem, będą mogli to zrobić od sierpnia. Organizatorzy Pucharu Świata poinformowali, że wtedy ruszy sprzedaż.

[informacja z dnia 15.09.2018: Organizatorzy poinformowali, że druga transza biletów trafi do sprzedaży 26. września 2018 roku. Powodu nie znamy]

Doświadczenie z ubiegłego roku powoduje, że kibice już kilku tygodni pytają, od kiedy będzie można kupić bilety na Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem w 2019 roku. Organizatorzy poinformowali dzisiaj na swoim profilu facebookowym, że sprzedaż ruszy 1. sierpnia. Bilety nabyć będzie można za pośrednictwem oficjalnego sklepu organizatora www.shop-tzn.pl. Nie wiadomo na razie, czy ceny wejściówek ulegną w tym roku zmianom. Nie wiemy także, od kiedy będzie można kupować bilety na listopadową inaugurację PŚ w Wiśle. Wiadomo jednak, że w obu przypadkach dobrze kupować wejściówki szybko. Pamiętamy, że w ubiegłym roku bardzo szybko się skończyły.

Zawody w Zakopanem zostaną rozegrane od 18 do 19 stycznia 2019 roku. W piątek odbędą się tradycyjnie kwalifikacje, w sobotę konkurs drużynowy a dzień później indywidualny. Inauguracja w Wiśle odbędzie się w trzeci weekend listopada. W piątek (szesnastego) skoczkowie powalczą o awans do niedzielnego konkursu indywidualnego. W sobotę, podobnie zatem jak w Zakopanem, odbędzie się rywalizacja drużyn. Więcej o kalendarzu Pucharu Świata przeczytacie TUTAJ.

 

edit: Sprzedaż biletów opóźniona. Więcej informacji TUTAJ.

 

Źródło: facebook.com/worldcupzakopane / informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.