W Wiśle znowu będzie atmosfera

kibice-sektory-wisłaOrganizatorzy konkursów Letniej Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle znów zaprosili Grzegorza Kułagę i Marka Magierę, którzy zadbają o najlepszą atmosferę. Na skoczni usłyszymy też głos Tomasza Zimocha.

Już tradycją staje się kreowanie emocji na najwyższym poziomie podczas Letniej Grand Prix w Wiśle. Prócz, zwykle, dobrej formy polskich skoczków, organizatorzy starają się zadbać o to, aby kibice mogli się dobrze bawić. Śladem zimowego Pucharu Świata, który odbył się w marcu, na letnie zawody również zaproszono Grzegorza Kułagę i Marka Magierę, którzy od lat znani są z oprawy meczy siatkówki.

Trzeci raz do Wisły zawita także Tomasz Zimoch, który od ubiegłego roku 'na żywo’ komentuje skoki podczas Letniej Grand Prix. Jego niesamowity głos i poetycki niemal język sprawił, że uwielbiają go kibice w całym kraju. Każdy, kto chce przeżyć to niebywałe święto pod skocznią, może jeszcze zakupić bilety na to wydarzenie. Wejściówki będą dostępne w każdy dzień rywalizacji pod skocznią. Przy takich atrakcjach na pewno warto.

Źródło: Anna Karczewska / PZN

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.