ofc-kamila-stocha

Już jutro o godzinie 16:30 odbędzie się pierwszy konkurs indywidualny z cyklu Mistrzostw Świata w Lahti. Z tej okazji oficjalny Fanklub Kamila Stocha w Proszowicach zaprasza do wspólnego kibicowania w strefie kibica.

Pierwszy oficjalny Fanklub Kamila Stocha powstał w Proszowicach 22 sierpnia 2011 r. z inicjatywy członków lokalnego “Stowarzyszenia Gniazdo – Ziemia Proszowicka”. Pomysł na powstanie fanklubu właśnie w Proszowicach zrodził się dlatego że Kamil Stoch bardzo często przebywał w Proszowicach, gdyż właśnie stąd pochodzi jego żona Ewa.

Jak informuje PAP, kibice którzy przybędą na Proszowicki rynek, będą mieli okazję nie tylko dopingować reprezentantów Polski, ale także obejrzeć pamiątki przekazane przez Kamila Stocha dla fanklubu. Dodatkową atrakcją będzie możliwość posmakowania “Skocznej papryki z Proszowic”, którą przygotują członkinie Koła Gospodyń Wiejskich z Łaganowa.

“Zapraszam gorąco do wspólnego kibicowania w sobotę od godz. 16.30. Będzie się działo. Oglądać zawody będziemy na telebimie w naszej siedzibie (kawiarnia +Muzealna+ na Rynku – PAP). Obok postawimy namiot, w którym wystawimy narty Kamila, kombinezon narciarski, plastrony. Będzie można zobaczyć również złotą spinkę olimpijską podarowaną Fanklubowi po igrzyskach w Soczi. Będą tam wyświetlane filmiki z naszych wyjazdów na konkursy, pokażemy zdjęcia z naszym wojaży” – powiedział szef fanklubu Rafał Chmiela.

Jeśli w dniu jutrzejszym taka forma kibicowania będzie cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem to członkowie fanklubu dołożą wszelkich starań aby strefa kibica powstała również na pozostałe dwa konkursy skoków narciarskich zaplanowane w dniach 2 marca konkurs indywidualny oraz konkurs drużynowy 4 marca.

Źródło: Rafał Czerkawski / eurosport.onet.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.