W jakim składzie pojawią się w Wiśle Norwegowie?

fot. M. Rudzińska

Już w kolejny weekend skocznia w Wiśle gościć będzie najlepszych zawodników z całego świata. W jakim składzie pojawią się na konkursie Norwegowie? 

fot. M. Rudzińska

Skoczkowie z północy przyjadą do Polski w bardzo silnym składzie. Pojawią się zawodnicy utytułowani, a także ci powracający do Pucharu Świata. Nie zabraknie fenomenu poprzedniego sezonu – Mariusa Lindvika, który ostatecznie został wiceliderem 68. Turnieju Czterech Skoczni. Pojawi się również Mistrz Norwegii – Daniel Andre Tande. Obydwaj zawodnicy ukończyli zeszłoroczne zmagania w pierwszej dziesiątce klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

Trener Alexander Stoeckl postawił na pewnych i stabilnych zawodników. Oprócz Lindvika i Tandego pojawi się również Johann Andre Forfang, który był 12. najlepszym zawodnikiem ubiegłego sezonu, a także Robert Johansson (17. miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata).  Drużynę zasilą reż Robin Pedersen, Sander Vossan Eriksen oraz Halvor Egner Granerud, który do Pucharu Świata powróci po dość długiej przerwie.

Źródło: tvpsport.pl/informacja własna.