W biznesie tak samo dobry jak na nartach? Johannes Klaebo wypuszcza na rynek kosmetyki do włosów

fot: Jakub Balcerski

fot: Jakub Balcerski

Johannes Hoesflot Klaebo od dwóch lat dominuje na trasach biegowych. Norweg nie zamierza jednak spoczywać na laurach i w przerwie między sezonami wypuścił na rynek własne kosmetyki do włosów stworzone wraz z przyjacielem rodziny Stianem Stöpem.

Zimowe miesiące były niezwykle udane dla Johannesa Hoesflota Klaebo. Norweski biegacz wywalczył dużą Kryształową Kulę za triumf w klasyfikacji generalnej PŚ, był nie do zatrzymania w cyklu Tour de Ski i był jedną z największych gwiazd mistrzostw świata w Seefeld. W przerwie między sezonami przedsiębiorczy 22-latek oprócz treningów zajął się stworzeniem linii kosmetyków do włosów razem ze swoim dobrym znajomym. – Obaj zrealizowaliśmy ten projekt od podstaw i ciężko nad nim pracowaliśmy. Cieszę się, że wreszcie możemy wypuścić na rynek nasze produkty – mówił Klaebo w rozmowie z VG. – 30 lat doświadczenia Stiana w branży wiele dla mnie znaczy, ale sam brałem udział w projektowaniu – dodaje.

Norweg, który z powodzeniem studiuje ekonomię, przyznał przy okazji, że nie zajmuje się swoimi finansami. – Musicie zapytać moją mamę, bo to ona zajmuje się moim kontem bankowym – kwituje trzykrotny mistrz olimpijski.

Źródło: VG

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.