Portal Sportsinwinter.pl ogłasza rekrutację! Jeżeli twoją pasją są sporty zimowe, lubisz pisać, jesteś osobą otwartą, chcesz jeździć na zawody sportowe i masz trochę wolnego czasu, to ta praca jest dla Ciebie.

Oferujemy zdobycie doświadczenia zawodowego w pracy redaktora, pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole. Najlepszych redaktorów nagradzamy możliwością uczestniczenia w zawodach w charakterze akredytowanego dziennikarza lub fotoreportera. Poszukujemy osób, które szczególnie specjalizują się w zimowych dyscyplinach takich jak: narciarstwo alpejskie, skoki narciarskie, biathlon, łyżwiarstwo szybkie oraz saneczkarstwo.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszym portalem, wyślij swoje zgłoszenie na adres: annafelska@sportsinwinter.pl.

Aplikacja powinna zawierać:

  • kilka słów o sobie,
  • tekst próbny na temat wybranego sportu zimowego.

Kandydatów prosimy również o wypełnienie ankiety znajdującej się pod tym linkiem.

Oprócz pracy redaktora, oferujemy również współpracę w zakresie social media. Jeżeli nie interesuje cię praca w charakterze redaktora tekstów sportowych ale posiadasz doświadczenie w prowadzeniu profili stron sportowych na różnych portalach społecznościowych, masz wiele ciekawych, kreatywnych pomysłów i chciałbyś poprowadzić nasze profile, prosimy o kontakt mailowy na wyżej podany adres.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Czas na wysyłanie aplikacji: do odwołania.

Zapraszamy do współpracy!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.