Turniej Czterech Skoczni 2019/20 – bilety, karnety

Turniej Czterech Skoczni zbliża się wraz z nowym sezonem Pucharu Świata. Można już kupić bilety na jedno z najważniejszych wydarzeń nadchodzącej zimy.

Organizatorzy zachęcają, aby zakupu dokonać jak najszybciej, bowiem jak co roku spodziewają się ogromnego zainteresowania Turniejem Czterech Skoczni. Aktualnie zakupić można karnety na dwa dni zawodów w każdym mieście (kwalifikacje+konkurs). Ceny wejściówek różnią się w zależności od miejscowości zawodów. W Oberstdorfie najtańszy karnet kosztuje nieco ponad 37 euro, w Ga-Pa 32 euro, w Innsbrucku 25 euro a na finałowe zmagania w Bischofshofen 26 euro. Pojedyncze bilety do sprzedaży trafią dopiero 21 października.

Wejściówki na Turniej Czterech Skoczni można kupić za pośrednictwem oficjalnych stron, które znajdziecie tutaj. Organizatorzy apelują, aby kupować tylko od autoryzowanych sprzedawców i wspominają, że w sieci często pojawiają się wejściówki, które kosztują dużo więcej, niż wskazuje oficjalna cena.

W ubiegłym sezonie 67. edycja turnieju padła łupem Ryoyu Kobayashiego. Japończyk poszedł w ślady Svena Hannawalda oraz Kamila Stocha i wygrał wszystkie cztery konkursy. Najlepszym z naszym reprezentantów był Dawid Kubacki, który zajął czwarte miejsce. Do podium mistrzowi świata zabrakło ledwie 3,3 pkt. Dwa wcześniejsze tury wygrał Kamil Stoch.

Przypomnijmy, że sezon Pucharu Świata 2019/2020 trzeci raz z rzędu rozpocznie się w Wiśle. Na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle skoczkowie zagoszczą w dniach 22-24. listopada. Trwa sprzedaż biletów na te zmagania. Można je nabyć za pośrednictwem serwisu KupBilet.pl. Najlepsi zawodnicy do Polski w nadchodzącym sezonie przyjadą raz jeszcze – w styczniu. Wówczas o punkty powalczą na Wielkiej Krokwi. Sprzedaż ruszyć powinna w październiku, o czym piszemy tutaj.

Źródło: vierschanzentournee.com

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.