Tomasz Zimoch komentatorem na LGP w Wiśle

fot: polskieradio.pl
fot: polskieradio.pl

Jedną z niespodzianek tegorocznej inauguracji letniej Grand Prix w Wiśle, będzie przybycie znanego komentatora – Tomasza Zimocha. Będzie on na żywo relacjonował i rozbawiał kibiców zebranych pod skocznią.

Najlepsi skoczkowie świata już po raz czwarty w historii  zainaugurują zawody z cyklu FIS Grand Prix 2015. W czwartek 30 lipca rozegrane zostaną kwalifikacje, dzień później odbędzie się konkurs drużynowy, natomiast 1 sierpnia skoczkowie będą rywalizować w konkursie indywidualnym. Organizatorzy tegorocznych zawodów przygotowali dla kibiców niespodziankę w postaci przybycia pod skocznie Tomasza Zimocha. Będzie on relacjonował zawody podczas obydwóch konkursów.

– Kamil Stoch fruwa w powietrzu jak ptak! Kamil Stoch jak orzeł polski na włoskiej ziemi, w Dolomitach, jest medalistą mistrzostw świata. Jest który? Jest według mnie mistrzem świata! Upadł jak głaz, jak pomnik, jak zlodowaciała bryła! – tak Tomasz Zimoch komentuje skok Kamila Stocha po złoto Mistrzostw Świata w Val di Fiemme. Dalej tymi słowami cieszy się ze zwycięstwa Kamila Stocha: – Nie dałeś nam naparsteczka szczęścia, a dałeś nam kielich szczęścia!

To tylko przykłady niektórych słów wypowiadanych przez niego. Tomasz Zimoch jest dla wszystkich bardzo dobrze znanym komentatorem sportowym. Jego oryginalny język, porównania oraz metafory przyciągają wielu młodych ludzi. Myślę, że będziemy świadkami dobrej zabawy pod skocznią.

Źródło: Anna Karczewska / PZN

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.