Thomas Morgenstern drugi w “Dancing Stars”

DSC_0133-Copy

Thomas Morgenstern zajął drugie miejsce w austriackiej dziesiątej edycji “Dancing Stars”, czyli naszego polskiego odpowiednika “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Popularny “Morgi” dotarł aż do finału show, gdzie przegrał z prezenterką telewizji ORF – Vereną Scheitz.

Thomas Morgenstern w 2014 roku w Salzburgu ogłosił zakończenie kariery skoczka narciarskiego. Podczas tych wielu lat jego sportowej przygody było wiele sukcesów ale także były upadki, które już na zawsze zostaną w pamięci tego sportowca. Jak widać na “sportowej emeryturze” Morgenstern nie próżnuje. Na swoim profilu na Facebooku co rusz wstawia zdjęcia kiedy opiekuje się swoją córeczką Lilly, czy spędza czas na świeżym powietrzu. Napisał również swoją biografie pt. “”Moja walka o każdy metr”, która dostępna jest w polskich księgarniach. Ostatnimi czasy jednak Thomas skupił się na treningach do programu telewizyjnego “Dancing Stars” (polski odpowiednik: “Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”), który emitowany był na kanale ORF. Wczoraj odbył się finał widowiska, w którym ostatecznie “Morgi” zajął drugie miejsce przegrywając z Vereną Scheitz.

Po zakończeniu transmisji, w wywiadach udzielanych reporterom powiedział, że w przeciwieństwie do innych uczestników show, nie miał w ogóle styczności z tańcem i muzyką kiedy był skoczkiem narciarskim. Przychylność widzów oraz to, że Morgenstern jest nadal lubiany w Austrii zaprowadziła go aż do finału.

Poniżej prezentujemy kilka tańców w wykonaniu Thomasa Morgensterna. Wato zaznaczyć, że trenerką i partnerką taneczną w “Dancing Stars” Morgensterna była Roswitha Wieland.

Dancing Stars 2016, F: 1 - Thomas Morgenstern

Dancing Stars 2016, F: 9 - Thomas Morgenstern Tanz 2 (Tanz)

Dancing Stars 2016, F: 9 - Thomas Morgenstern Tanz 1 (Tanz)

Dancing Stars 2016, F: 8 - Thomas Morgenstern (Paso Doble Tanz)

Źródło: Informacja własna/vienna.at

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.