Telewizyjni eksperci debatują nad zmianami w kombinacji norweskiej i biegach narciarskich

fot: zimbio.com
fot: zimbio.com

W minionym tygodniu w Göteborgu spotkali się telewizyjni eksperci aby dyskutować o zmianach realizacji transmisji z kombinacji norweskiej i biegów narciarskich. Poruszano tematy grafik telewizyjnych, rozwoju formatu i dostosowywania istniejących procedur.

Prace przygotowawcze do sezonu 2016/2017 już ruszyły. Pomimo tego, że zawodnicy mają teraz urlopy, działacze i inni eksperci spotykają się w swoim gronie i ustalają szczegóły następnego sezonu narciarskiego. Tak samo jest w mediach. Dziewięciu telewizyjnych ekspertów spotkało się w minionym tygodniu aby omówić zmiany, które mogą nastąpić w trakcie realizacji transmisji z wydarzeń sportowych, a w szczególności z zawodów kombinacji narciarskiej i biegów narciarskich. Przedstawiciele sześciu nacji, w tym telewizyjni dyrektorzy, komentatorzy i organizatorzy zawodów FIS omawiali również z osobami z FIS Timing i Infront Media (organizacja, która posiada wszelkie prawa do transmisji telewizyjnych) minioną zimę.

Dyrektorzy zawodów Pierre Mignerey i Lasse Ottesen oraz koordynator wydarzeń biegowych Sandra Spitz przedstawili takie tematy do omówienia jak: grafiki telewizyjne, rozwój formatu i dostosowywanie istniejących procedur do ramówek telewizyjnych z Pucharów Świata.

Również nieformalną dyskusje prowadzili przedstawiciele innych telewizji (YLE, NRK, ARD, ZDF, NCP, SRF i kanadyjska firma Gestev), którzy wnieśli nowe i kreatywne pomysły.

Źródło: fis-ski.com

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.