TCS w Ga-Pa. Są wyniki testów polskich skoczków. Wielka ulga

Fot. M. Król

Wszystko wskazuje na to, że tym razem polscy skoczkowie bez stresu przystąpią do zawodów Turnieju Czterech Skoczni. Portal Skaczemy.pl podaje, że wykonane testy na koronawirusa wykazały negatywny wynik u wszystkich naszych zawodników.

Fot. M. Król

W tym sezonie tak to już jest, że przed kolejnymi zawodami skoczkowie przechodzą testy na koronawirusa. Przed Oberstdorfem pozytywny wynik pierwotnie otrzymał Klemens Murańka. Przez to nasza ekipa miała nie wystartować w Oberstdorfie. Ostatecznie powtórzone badania wykazały błąd w wyniku Murańki. W efekcie nasi startowali w pierwszym konkursie Turnieju Czterech Skoczni. W nim drugie miejsce wywalczył Kamil Stoch.

Po całym zamieszaniu z obawą czekaliśmy na wyniki testów przed Garmisch-Partenkirchen. Na szczęście teraz okazało się, że wszyscy nasi skoczkowie otrzymali negatywny rezultat badań. – Polscy skoczkowie negatywni po dzisiejszych testach w Oberstdorfie. Jutro (31.12) w pełnym składzie i bez problemów meldujemy się na skoczni w Garmisch-Partenkirchen na treningu i kwalifikacjach – informuje portal Skaczemy.pl

Źródło: Skaczemy.pl

Mateusz Król
Obserwuj