TCS w Bischofshofen: W serii próbnej triumfuje Kamil Stoch

Kamil Stoch

Kilka chwil temu zakończyła się seria próbna przed ostatnim konkursem z cyklu Turnieju Czterech Skoczni. Najlepszym w Bischofshofen okazał się Kamil Stoch. Na drugim miejscu został sklasyfikowany Domen Prevc, a trzecią lokatę zajął Andreas Wellinger.

Kamil Stoch skoczył 143.5 metrów i okazał się bezkonkurencyjny w serii próbnej. Na drugim miejscu znalazł się najmłodszy z braci Prevc – Domen, który wylądował na 144.5 metrze. Z kolei na trzeciej pozycji uplasował się zwycięzca wczorajszych kwalifikacji, czyli Andreas Wellinger. Tym razem reprezentant Niemiec uzyskał 139.5 metrów. Natomiast czwarta lokata należała do lidera Turnieju Czterech Skoczni – Daniela Andre Tande. Norweg skoczył 138.5 metrów.

Oprócz Kamila Stocha w pierwszej dziesiątce znalazł się jeszcze Maciej Kot (134 metry). Piotr Żyła wylądował na 133.5 metrze, co pozwoliło mu zająć 12 pozycję. Na miejscu dwudziestym został sklasyfikowany Dawid Kubacki (128.5 metra). Stefan Hula w serii próbnej okazał się tylko nieco lepszy od Jana Ziobry, ponieważ Hula uplasował się miejsce wyżej (31) od Ziobry.

Pełne wyniki serii próbnej.

Źródło: informacja własna

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.