Tajemnicze słowa Małysza. Ma problemy zdrowotne? “Nie lecę na igrzyska”

fot. M. Rudzińska

Adam Małysz, który w Polskim Związku Narciarskim pełni funkcję dyrektora ds. skoków i kombinacji norweskiej, tym razem nie poleci na igrzyska. Były skoczek, w rozmowie z WP Sportowe Fakty wytłumaczył, skąd taka decyzja.

fot. M. Rudzińska

Pięciu zawodników oraz siedmiu członków szkoleniowych stanowi polski zespół męskich skoków narciarskich na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. Wśród powołanych osób brakuje jednak jednej z najważniejszych postaci tej dyscypliny – Adama Małysza.

Małysz nie leci do Pekinu. “Muszę o siebie zadbać”

– Nie lecę do Pekinu. Pierwsza kwestia to fakt, że tylko sześć osób może być w wiosce olimpijskiej. Reszta musiałaby mieszkać w hotelu – potwierdził Adam Małysz w rozmowie z WP SportoweFakty.

Czterokrotny medalista olimpijski był w sztabie podczas ostatnich igrzysk w Pjongczangu. Teraz nie pozwala pandemia, ale nie tylko. – To coś, o czym nie chcę mówić publicznie. Po prostu muszę o siebie zadbać – tajemniczo kwituje Małysz. Te słowa wywołały lekki niepokój u fanów byłego skoczka. – Czy Adam Małysz ma problemy zdrowotne – zapytał jeden z kibiców.

Źródło: Sportowe Fakty WP

Mateusz Król
Obserwuj