Sylwia Jaśkowiec dalej kontuzjowana

sylwia-jaskowiec-005

Jak donosi portal onet.pl Sylwia Jaśkowiec jest obecnie po kolejnej operacji kolana. Uległa ona kontuzji w trakcie zgrupowania, podczas gry  w piłkę nożną zerwała więzadło krzyżowe przednie w kolanie.

Oprócz problemów z więzadłem krzyżowym, zawodniczka uszkodziła również łąkotkę, która pękła w dwóch miejscach i to właśnie ona sprawiła teraz problemy. Przedwczoraj Jaśkowiec przeszła artroskopię kolana, gdyż wcześniej operacyjnie naprawiana łąkotka, ponownie się rozerwała.

– Usunięto mi fragment łąkotki, a pozostała część została zszyta. Nadal zatem mam swój twór w kolanie. Teraz muszę robić wszystko, by łąkotka dobrze się zrosła, co w praktyce oznacza sześć tygodni bez jakiegokolwiek obciążenia – powiedziała Jaśkowiec w rozmowie z serwisem Onet.pl.

Jaśkowiec już na początku tego roku powróciła do kadry, po kontuzji ścięgna, zdobyła ona nawet medale Mistrzostw Polski, wszystko wskazywało na to, iż w końcu pokaże się w reprezentacji po półtora roku, stało się jednak inaczej i jest zmuszona nadal odpoczywać.

źródło: onet.pl

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.