Świetne wieści z Norwegii. Tande powrócił do treningów

Daniel-Andre Tande powrócił do treningów. Mistrz świata w lotach na portalach społecznościowych zamieścił nagranie z wykonywania ćwiczenia na siłowni. – Z każdym dniem jest coraz lepiej – napisał. 

Fatalny upadek Daniela-Andre Tandego wzbudził niezwykle negatywne emocje w świecie fanów skoków narciarskich. Po niebezpiecznym zdarzeniu w Planicy początkowo szczerze można było się obawiać, co ze zdrowiem i dalszą karierą 27-letniego Norwega. Na szczęście wszystko zaczęło się dobrze układać. Złoty medalista mistrzostw globu w lotach pomyślnie przeszedł operację obojczyka, a miesiąc temu opuścił szpital.

Ku uciesze kibiców Tande bardzo szybko powrócił do treningów. Na normalne obciążenia przyjdzie mu pewnie o wiele dłużej poczekać, jednak sam fakt powrotu może budzić ogromny podziw. Dzisiaj Daniel na portalach społecznościowych opublikował filmik z siłowni. – Z każdym dniem jest coraz lepiej – umieścił w opisie podopieczny Alexandra Stoeckla.

W komentarzach nie zabrakło pozytywnych reakcji ze strony innych skoczków. Radość pokazali m.in. Halvor Egner Granerud, Robin Pedersen czy emerytowany już Jernej Damjan.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Daniel-André Tande (@daniel_a24)

Źródło: Instagram